Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem túl előnyös az arcom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem túl előnyös az arcom, attól még érdemes utcán odamenni lányokhoz?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk nem a rondáknál próbálkoznék. Ja, és a "ha jó a dumád" típusú válaszokat mellőzzük. Nem fogok hülye, erőltetetten humor szövegeket mondogatni.

Arra gondoltam, hogy egyszerűen megkérdezem, hogy van-e egy kis idejük, és ha igenlő a válasz, akkor elkérem az elérhetőségüket. Működhet?


2013. febr. 14. 22:21
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet. De a "mennyi az idő" annyira elcsépelt... szóval valami mást kell kitalálnom. Na mindegy, majd improvizálok.

Amúgy én nem okolom a lányokat, hogy számít nekik a srác kinézete, nekem is számít az övék. De azért remélem, hogy lesz egy, akinek alternatív az ízlése. :D

2013. febr. 14. 22:33
 12/21 anonim ***** válasza:

de ha eltulzott igényeid vannak, akkor csak magadat szivatod hawwwwer.


szal ha te ilyen intellektüel nyünyüge kis infós forma vagy és a hajógyáris diszpi.csákra buksz, akkor problémák adódnak, méghozzá elég sok.


az add önmagad dolog meg nagyon nagy csapda. Mert ha te a nők számára láthatatlan vagy alapból és önmagadat adod, akkor ugyanugy láthatatlan leszel. Szóval kell a változás.

2013. febr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Dehogy vagyok infós, az entellektüel már inkább. A hajógyáris jelzőt nem igazán tudom értelmezni, de gondolom az a 10/10-nek felel meg ebben a kontextusban.


Változás, változás, de milyen irányba? Sok a kérdés, és kevés a válasz.

2013. febr. 14. 22:40
 14/21 anonim ***** válasza:
hát ilyen pics.aszoknyás szolis nagyhajú nőstények. Nekik nem az iq-d imponál, hanem pénz, kocsi, stb...tehát ilyen törzsies dolgok. Nekik az számit, hogy mennyire vagy menő a lakótelepen.
2013. febr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ó, ebben az esetben nem ez lenne a célcsoport.
2013. febr. 14. 22:50
 16/21 anonim ***** válasza:
akk nincs gond. De ha azt veszed észre, hogy nagyon nem tudsz bevágodni a célcsoportnál, akkor keservesen fel kell hoznod magad jobb pasinak (gyurás, ruhák, stilus, stbstb)
2013. febr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Igazából azokon dolgozom, de a legfontosabb pontokon, és ezalatt főképpen az arcot értem, nem igazán tudok bármit is változtatni, az ugyanis adott.

Véleményem szerint az egyetlen esélyem a már említett alternatív ízléssel rendelkező hölgy megtalálása, és ez pedig nem lehetséges másképp, mint kitartó, lankadatlan próbálkozással.

2013. febr. 14. 22:55
 18/21 anonim ***** válasza:
na de a férfiaknál el lehet nézni a pofát, ha van mellé más értéked.
2013. febr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Na jó, meglátjuk. Még pár év, és lesz pénz.
2013. febr. 14. 22:59
 20/21 anonim ***** válasza:
Én kimondottan ronda vagyok, de oda merek menni a lányokhoz. Ennek ellenére semmi sem jött össze, pedig folyamatosan próbálok tenni azért, hogy jobban nézzek ki, de sajna az arccal és magassággal nem lehet mit kezdeni.
2013. febr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!