Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk miért vagytok úgy betojva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért vagytok úgy betojva a hegyes műkörömtől?

Figyelt kérdés

A barátom totál ki volt akadva, hogy mi lesz, ha megkarmolom vele... na bumm :/ mopst szedessem le miatta?


az amúgy egy dolog h nem lehet vele kar,molni, mert előbb törik le minthogy vkiben komoly károkat okozzon, másrészt meg ne legyetek már ilyen nyámnyilák :) ahány fiút megkérdeztem mindegyik odavolt h hú az félelmetes.

Hogyan lehetne vkit meggyőzni h ez nem olyna brutális mint aminek hiszitek?


2013. febr. 15. 15:05
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Sexben előny: eddig akárhány pasit kérdeztem az mindenkinek bejö9tt, ha karmolásszák a hátát nyakát kezét stb..

hátránya pedig max. h kicsit óvatosabbnak kell lenni, de baleseteket nem lehet vele okozni "ott" se (mert hiába hegyes maga a köröm,, a vége elég tompa)

2013. febr. 15. 15:24
 12/22 A kérdező kommentje:
Am. 20 vagyok
2013. febr. 15. 15:25
 13/22 anonim ***** válasza:
Én tudom hogy milyen mivel én is épitek zselét és porcelánt is. De ez sexben sehogy nem tud előny lenni, na mind egy. Szép szép nekem ez az életem, de előny. Istenem előny lehet egy szép köröm az ápoltságrol.
2013. febr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én nem félek tőle, egyszerűen csak undorító! Nagyon ronda! A legrondább köröm, ami létezik!!! >:(
2013. febr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
20f
2013. febr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ezt valaki ijesztőnek találja, az nekem új. Számomra semmi ijesztő sincs benne, de nekem egy taszító dolog. A műköröm szerintem klasszikusan egy olyan pontja a szépségiparnak, amit csakis a nők találnak szépnek.
2013. febr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
58%
Egyszerűen csak hányás az egész... a pasi aki azt mondja neki ez tetszik, az csak nem akar megbántani...
2013. febr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
prosztata masszázsnál kifejezetten hátrányos, szúr belül, amúgy ha azzal simogatnak akkor izgató is tud lenni :)
2013. febr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
A hegyes undorító, viszont a kocka szexi.
2013. febr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nos:

Minden lánynak más-más a karaktere.

Kinek melyik-melyik áll jól és rosszul.

Én idáig 1 brutálist láttam, ami a viselőjének elég kényes lehet viselni/használni+nem is állt neki jól, kb 10 centi körüli, hosszú hegyes egyszínes műköröm.(és baleset veszélyes is tud lenni). Nekem idáig az volt az egyetlen, amitől úgy "betojtam" valami szinten.

Rövidekkel nincs gondom, csak az eget-rengetően hosszúakkal, ami nincs jól megcsinálva pl, pl alig van rajta dísz.

nekem pl kimondottan bejön ha a hátam pl egy hegyessel karmolásszák vagy kezem :)

Tehát én egyáltalán nem fosok :)

Többieknek meg, mindenkin van mit megnézni, de egyáltalán nem mindig a külső számít, attól hogy valaki x féle kép öltözködik, szépítkezik, az nem jelenti azt is hogy olyan is belül, kitudja lehet elmegy bulizni az illető, pl olyan buliba, haverokkal, bnökkel mókázni/hülyéskedni egyet.

De ez is többféle ember-gondolkodás mód kérdése ki mit gondol a másikról (ELŐÍTÉLET). Itt azon is gondolkodni kéne ha pl a ti külsőtök miatt történik negatív előítélet. Ide simán kapcsolható a műköröm is.


No visszaérve a kérdésre: meggyőzni ez jó kérdés, szerintem saját károdra azért ne érd el pl azt, hogy szándékosan letöröd, hogy lássa pl x fiú nem lehet kárt okozni vele. (bár a letörés után lehet hogy lehet karcolni), ne okozz magadnak pl ilyenért fájdalmat.


25/F

ui.: és előítéletesek engem is kíméljenek.

2013. nov. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!