Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk miért vagytok úgy betojva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért vagytok úgy betojva a hegyes műkörömtől?

Figyelt kérdés

A barátom totál ki volt akadva, hogy mi lesz, ha megkarmolom vele... na bumm :/ mopst szedessem le miatta?


az amúgy egy dolog h nem lehet vele kar,molni, mert előbb törik le minthogy vkiben komoly károkat okozzon, másrészt meg ne legyetek már ilyen nyámnyilák :) ahány fiút megkérdeztem mindegyik odavolt h hú az félelmetes.

Hogyan lehetne vkit meggyőzni h ez nem olyna brutális mint aminek hiszitek?


2013. febr. 15. 15:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

#20-as volnék még:

válasz #17-esnek, ne általánosíts, lemerem fogadni hogy van olyan aki direkt mondja/hazudja...de van olyan is aki őszinte.

2013. nov. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én is be voltam tojva eleinte egy régebbi barátnőm körmeitől, de éppen ezért (is) beszereztem egy bilincset. Azóta, ha szex közben bedurvult valamelyik műkörömmel vagy hosszabb sajáttal rendelkező csajom, tuti megbilincseltem és megbilincselem a mai napig is. Eddig mindenkinek "bejött" ez a módszer.:) Érdekes, hogy mindig felajánlottam azt, hogy inkább fejezzék be a karmolást, mert ha nem, akkor bilincset kapnak, de eddig mindegyik a bilincselést választotta.:)
2013. dec. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!