Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai 14-19éves lányokból mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai 14-19éves lányokból mit váltana ki egy Ferrari?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk suli elé beparkolna vele valaki és mikor jönnek ki a csajok akkor jól felöltözve kiszállna egy jóképű csávó aki 17-18éves. Mert olyat is el tudnék képzelni hogy ezek már annyira flegmák hogy rád néznek és elmennek. De hát basszus az mégis egy Ferrari. Vagy szerintetek odamennének és nyomulnának? Vagy csak távolról sugdolóznának meg próbálnának szemezgetni?

Ja és a srácot mondjuk már látásból ismernék mert ő is odajár suliba.


Ezt most komolyan kérdezem szóval légyszi komoly válaszokat írjatok. Köszi!



2013. febr. 17. 22:04
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

jajj haggyuk már :D ferrarival megállnál a suli előtt te lennél a császár..legtöbb kiscsaj tülekedne h leszo*phasson :D

az normális értelmes réteg meg max megnézné.


ha meg az én sulim előtt hajtanál egy ferrarit...hát azt megnézném. menet közbe szednének ki a cigányok.

2013. febr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
utolsó ez jó volt xDD
2013. febr. 17. 22:57
 23/33 anonim ***** válasza:
Hát te hülye vagy :D Nekem válaszoltál, hogy álszent vagyok. Rohadtul nem, csak nekem szeretet kell, nem autó.
2013. febr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
nem is az autón van ilyenkor a lányoknál a hangsúly mert nem értenek hozzá mert nem is érdekli őket, persze vannak kivételek, hanem a pénzen. Egyszer mindenki majd meg fogja tapasztalni hogy sajnos ma már a pénzen alapszik minden. Ki akar egy csöves pasihoz hozzámenni? A másik meg hogyha egy igazi 10-es csajt akarsz és nincs pénzed akkor nincs esélyed.
2013. febr. 17. 23:01
 25/33 A kérdező kommentje:
Hát nemtom nálatok hogy van de nálunk járnak kocsival suliba. Bár Isten mentsen hogy egy Ferrarival vagy bármi más 4millió forint feletti értékű kocsival én suliba menjek. Sok állat van ezen a világon és még több az irigy.
2013. febr. 17. 23:04
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk senki nem jár kocsival, mert jó helyen van a suli, villamosmegálló, vonat- és buszpályaudvar is van a közelben. És a többikkel hazamenni tömegközlekedésen sokkal jobb, mint egyedül elitkedni egy kocsiban. Ezért néznék furán, ha valaki ezzel akarna felvágni.
2013. febr. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, az én barátomnak kevés a fizetése, szűkösen élünk, de legalább őszintén szeret, kedves, empatikus, figyelmes, vicces, törődő és helyes is. Nekem nem kell ennél több, jól elvagyunk mi az albérletünkben BKV-val.
2013. febr. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
én nem tudom ti hogy vagytok vele, de ha már nekem telne ferrarira akkor már nem járnék suliba :D minek ha már egyszer gazdag vagyok? ha megnyerném az ötös lottót akkor én is eljátszanám ezt hogy beállnék egy lamboval, vagy egy audi r8-al, vagy legyen egy bugatti veyron :D sztem nyomulnának a csajok vagy legalábbis néznének egy nagyot, az ellopás ellen meg testörök védenék a kocsit :D
2013. febr. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
az értelmes csajok lehetnek akár 10/10 csajok, nem a külső határozza meg, h mennyire értelmes az illető... a kérdésedre meg nagyon egyszerű a válasz: PÉNZÉRT NEM LEHET SZERETETET VENNI!!! megkapod a csajt, kihasznál, lelép egy csomó pénzzel, meg közben végig összefeküdt mással, csak a pénzedért volt veled, közben meg lehet, h undorodott tőled
2013. febr. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

#3


A lada 4 ütemű*

2013. febr. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!