Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai 14-19éves lányokból mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai 14-19éves lányokból mit váltana ki egy Ferrari?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk suli elé beparkolna vele valaki és mikor jönnek ki a csajok akkor jól felöltözve kiszállna egy jóképű csávó aki 17-18éves. Mert olyat is el tudnék képzelni hogy ezek már annyira flegmák hogy rád néznek és elmennek. De hát basszus az mégis egy Ferrari. Vagy szerintetek odamennének és nyomulnának? Vagy csak távolról sugdolóznának meg próbálnának szemezgetni?

Ja és a srácot mondjuk már látásból ismernék mert ő is odajár suliba.


Ezt most komolyan kérdezem szóval légyszi komoly válaszokat írjatok. Köszi!



2013. febr. 17. 22:04
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár én nem vagyok az említett korosztály tagja,de szerintem nagyot néznének,h.ki az aki így akar felvágni!Akik ismernek lehet,h.odamennének az illetőhöz dumálni,és persze a kocsit megcsodálni közelebbről!

Írod,h.nem értenek hozzá,meg nem érdekli őket?! Már mért ne értenének,akit esetleg érdekelnek a kocsik lány létére! Engem pl.eléggé érdekelnek a sport,és tuningolt kocsik!

27/L

2013. febr. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Írtam szerintem hogy van aki ért hozzá. Ha nem akkor bocs, tényleg van akik lány létükre odavannak érte.
2013. febr. 18. 18:23
 33/33 anonim ***** válasza:

Helló Haver!! :)

Na szóval az én válaszom 20 éves vagyok , ugyohgy ilyen körökbe mozgok, Ha átlagos vagyok esztétikailag, akkor egy ilyen Autóval k..va mennő lennél jó Ruhákba, Főleg a ribancoknál.

, Vannak olyan csajok akik pénzes Palit keresnek egy Bomba nők igy akkarnak megélni , hogy egy gazdag Pali mellet kikötnek, biztos , írnának sokkat , hogy meg akkarnak ismerkedni, szóval igen,, Szerintem elég nagy hatást váltanál ki!! :)

És lenne soK Ribi aki egy Fuvarért simán le is szopna, Most egy csajnak mekkora vagányság egy egy ferrariba utazik. Nagybátyámnak Audi A6 van és hát. Rá is nyomultak már.

2013. márc. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!