Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelem egy nagy szar!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem egy nagy szar! Gondolatok?

Figyelt kérdés
Szóval hagytam magam csőbe húzni , bebeestem és pofáraestem . Mi a fészkes fenének legyen az ember szerelmes ? Hogy lehessen utána kinlódni , akarni valakit aki minket nem akar ?

2013. febr. 18. 01:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%
Hasonló cipőben járok, de nem gondolom, hogy a szerelem egy nagy szar :). Ha nem jött össze a jelenlegi csaj, keresgélni kell tovább, nem nyavajogni.
2013. febr. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A viszonzott szerelem az egyik legcsodálatosabb dolog a világon. Bár személy szerint én a plátói szerelmeket sem bánom, megvolt a maguk szerepe az életemben.
2013. febr. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát én ilyen nyavajgós vagyok bocs . Most meg még írtó pipa is .
2013. febr. 18. 01:06
 4/17 hawkbill ***** válasza:
ha szeretnél ordítozhatsz velem, hátha attól lenyugszol :D
2013. febr. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
szerintem nem. van ez így de tovább kell lépni :)
2013. febr. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nyugi, hasonló a véleményem.
2013. febr. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
örüljetek, h nem Indiába születtetek és szabadon választhattok szerelmet..
2013. febr. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát én sajnos Indiába születtem :(
2013. febr. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Csillapodj fiam. Lehet, hogy most úgy érzed, hogy elárultak, de nem a nagy Ő volt, aki elárult, hanem csak egy kisebb kaland.
2013. febr. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

a lottóötösre nagyobb lehet az esélyem mint a viszonzott szerelemre, 100-on felül van már az elfuserált próbálkozások száma.

és csaj vagyok és az égvilágon mindenkinek esélyt adtam, ha tetszett ha nem

innentől már nem hibáztatom magam, változtam ha mondták, ha azt mondták ne tegyem nem tettem, kinyaltam mások $eggét és volt hogy bunkó voltam, hát nem mondhatnám hogy bármikor is jobb volt

azokat a plátói szerelmeket bírtam mikor alapjáraton nem hitegetett még barátsággal sem a srác, csak olyan rajongás volt.

az már sz@r volt, mikor lelki szemetesnek azért jó voltam.

rájöttem, mennyi önzés van a szerelem -fogalomba csomagolva, mennyi ember aki felhatalmazva érzi magát e címszó alatt a lelki terrorra, manipulációra, irányításra, kínzásra.

Indiában, lehet hogy még jobb is volna valami férj mellett, csak kiszolgálod az igényeit és kész.

itt, kiszolgálod az igényeid, de azért szeresd akkor is ha nem érdelmi, ha a hajadnál fogva rángat, de ha más rádnéz hát halott vagy - mi a különbség, őszintén? az hogy itt állítólag illegális a rabszolgatartás, ott meg legális az állati bánásmód?

és, ha feljelented, kiröhögnek a fánk és a kávé mellett, zaklatásért - elárulom - nagyon súlyos esetben kap mégcsak ejnye-bejnyét is az ember. ez egy Ilyen szabad ország, tudom miről beszélek, tapasztalat.

ezután várjam repesve a szerelmet?

én azt akarom hogy a pasi meg - és ne Átb@sszon

ezért aki hajlandó a csak szexkapcsolatra azzal leállok, aki nem azzal meg nem.

csak ebben is vérszemet kapnak ám, nyújtom a kezem (puntcim) és rögötön a szívem lelkem kell.

2013. febr. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!