Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jele a terhességnek az alsó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jele a terhességnek az alsó hastáji görcs?

Figyelt kérdés
Fáj a hasam szombat este óta. Görcsöl, mint egy mensi görcs, de nem annyira erős. Kicsit a gyomrom is ég. Fogamzásgátlót szedek. A mensim 1 hete múlt el. Lehet így valaki terhes?

2013. febr. 18. 08:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem valószínű. Csak simán fingani kell... XD

Vagy elkaptál valami görcsölős nyavalyát, esetleg hamarosan elkap a cifra...

2013. febr. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ja gondolod szombat óta akk nem történt vna semmi???? tökéletes az anyagcserém, nincs semmi bajom, ha nem lenne tökéletes logikus h először arra gondoltam vna nem a terhességre!
2013. febr. 18. 08:46
 3/13 A kérdező kommentje:
és amugy is gondolod összekeverek egy görcsöt ami a belemmel kapcsolatos meg a menstruációval? jo nagy s.fej vagy, gondolom fogalmad sincs az egészről, csak tudnám akk mi a fsznak pazarolod az időd h 2 sort is írj!
2013. febr. 18. 08:47
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát, nem lennék a helyedben, aki így védekezik, hogy meg sem bízik a fogamzásgátló módszerében. Írtad, hogy szeded a gyógyszert, volt is vérzésed, akkor honnan veszed, hogy terhes vagy? Csak mert görcsöl az alhasad? Az lehet egy gyulladástól is, ha ég is a gyomrod, valószínűleg gyomorsav problémád is lehet, nem ártana ellátogatni a háziorvoshoz.
2013. febr. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Lehet többet tudok róla mint te valaha is tudni fogsz kislányom... Gondoltam feldobom a napodat egy poénnal... De ha ennyi eszed nincs, akkor nem tudok rajtad segíteni.

De mégis,,, ha logikusan végig gondolod, látod hogy mekkora marhaságot kérdeztél (ja persze, gondolom alig múltál 14).

Megjött, s ez mellett még tabit is szedsz... Mit gondolsz terhes vagy okoska?

2013. febr. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
sok esetet hallottam már, amikor gyógyszer mellett lett baba, semmiben sem lehet 100%-ig megbízni. Gyomorégésem sem volt 5 éve. ÉS olyat is sokat hallni hogy 3 hónapig még menstruál az ember, miközben már terhes.
2013. febr. 18. 08:51
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor mi a nyavalyáért nem veszel tesztet? 600 Ft.
2013. febr. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
11 kor megyek a városba, majd akkor veszek, addig is gondoltam megkérdezem itt. Reméltem tájékozottabb intelligens emberek fognak válaszolni, válaszolni a kérdésre, és nem hülyeségeket írni.
2013. febr. 18. 08:58
 9/13 anonim ***** válasza:

Remélem azért orvoshoz is elnézel, ha mész a városba.

Akinek nem inge, ne vegye magára, így nem is vettem, hogy unintelligensnek tituláltál, de akkor sem értelek. Amióta gyógyszert szedek, volt egy kihagyás, amikor is babát szerettünk volna, így abbahagytam a gyógyszert, majd szülés után nem sokkal újra kezdtem, ez kb. 6 év gyógyszerszedés. Soha nem lettem mellette terhes! Ha valaki rendesen szedi, nem hagy ki egy szemet sem, semmi olyat nem szed, ami gyengítené a hatását, vagy akkor kiegészítő védekezést alkalmaz, nem volt hányása, hasmenése, akkor azért baromi ritka, hogy valaki mellette teherbe essen. És ezért írtam, hogy nem értem, hogy miért szedsz akkor gyógyszert, ha nem bízol a hatásában? Akkor védekezz pluszban még gumival és akkor biztos nem lesz gond.

Amúgy meg akiknek a terhesség alatt is van vérzésük, az teljesen más vérzés, mint a rendes. Azért erről is jó, ha tudsz.

Az alhasi görcs nem terhességi tünet. Valaki érez olyan érzést, mintha meg akarna jönni, de ez nem tünet, csak valakinél jelentkezik. És ez nem mindig jelent jó, mert akár egy kezdődő vetélésnek is lehet a jele.

Ha pedig ég a gyomrod, az sem terhességi tünet, csak sokaknál ez is jelentkezik a terhesség alatt.

De ha valakinek simán savproblémái kezdődnek, az viszont jelentkezhet így. Akinek ilyen problémái vannak, annak sem volt születésétől fogva, hanem elkezdődött egyszer. Lehet hogy nálad pont most.

Megnyugtatásképp vegyél egy tesztet, de mindenképpen menj orvoshoz és vizsgáltasd ki magad!

2013. febr. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én elég sokat olvastam ezekről régebben és tv-ben is volt egy műsor (TLC - Nem tudtam, h terhes vagyok) ahol valós eseteket mutattak be, így van sok infom ezekről, ott is sok olyat mutattak be, h vki gyógyszer mellett lett terhes, meg olyat is akik csak akkor tudták meg, h terhesek, amikor beindult a szülés. A családban előfordult, hogy 1 lánynak elmaradt 1 vérzése, akkor vett tesztet, kimutatta, h terhes, elment orvoshoz, el akarta vetetni, de akkor már 13 hetes volt, szóval még ő is menstruált, amikor javában terhes volt.
2013. febr. 19. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!