Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jele a terhességnek az alsó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jele a terhességnek az alsó hastáji görcs?

Figyelt kérdés
Fáj a hasam szombat este óta. Görcsöl, mint egy mensi görcs, de nem annyira erős. Kicsit a gyomrom is ég. Fogamzásgátlót szedek. A mensim 1 hete múlt el. Lehet így valaki terhes?

2013. febr. 18. 08:39
1 2
 11/13 Angica0901 válasza:

A terhességi tünetek szinte megegyezőek lehetnek a menstruációs tünetekkel. Nekem nem fájt semmim, nem émelyegtem, viszont szinte a foganás napján éreztem, hogy beköltözött az azóta már 5 hónapos kislányunk. A gyomorégés általában az állapotosság vége felé szokott előjönni, amikor a baba már teljesen átrendezte a dolgokat belül, és a gyomor eléggé felülre került.

Bizony-bizony én beszámolhatok arról, hogy 3 hónapon át teljesen normálisan menstruáltam, időre megjött, holott akkor már állapotos voltam. Ez az első terhességem volt, sajnos méhen kívüli, ami a 3. havi menstruációval derült ki, mivel folyamatosan véreztem. De egészen a 3. havi menstruációig tökéletesen normális volt a mensim (időre jött meg, annyira véreztem, mint mindig, el is múlt pár nap után, ahogy szokott).

Ha egy belső hang azt súgja, hogy állapotos vagy, mindenképp vegyél egy tesztet, csináld meg! Én hétszer voltam állapotos, sajnos 1 méhen kívülim volt és 3 vetélésem és két biokémiai terhességem, egy babánk pedig megszületett, és ezekből hatszor bizony megéreztem, hogy állapotos vagyok, szinte aznap, amikor fogantak.

Ha megvan a teszt, írj egyet, hogy mi újság Veled!

2013. febr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Angica0901 válasza:
Jaaaa, még annyit, hogy azzal, ha leoltogatjuk a kérdezőt, nem segítünk. Nyilván azért kérdezett, mert segítséget várt. Számára a kérdés feltételezhetőleg komoly, különben nem írta volna ki, így azt gondolom, mi is kellő komolysággal kellene, hogy hozzáálljunk. Ha pedig ez a kellő komolyság nem adott, vagy csak gúnyolódni szeretne valaki, hát valóban jobb, ha nem is ír. Talán még fiatal, talán tényleg nem tudja, talán..., talán..., talán... De nem teljesen mindegy? A lényeg, hogy segítséget kért tőlünk, amit vagy képesek vagyunk megadni, vagy nem, de ha igen, akkor tegyük kulturáltan, és valóban segítő szándékkal, nem azt feltételezve a másikról, hogy tök hülye.
2013. febr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. febr. 20. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!