Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan életkor, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan életkor, ami után érdemes feladni a párkeresést, ha addig se volt siker?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 14:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
7%
nem akarok már senkinek se első lenni 23 évesen:D nem én akarom tanítgatni, hanem jót akarok szexelni:) csak ez....:D
2013. febr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Hát az a baj, hogy a legtöbb nő pont olyan felfogású, mint te. Egy férfi, akinek huszonéves koráig nem jön össze a dolog, hogy fog túlesni rajta?
2013. febr. 18. 19:30
 13/24 A kérdező kommentje:
Igaz, vannak prostituáltak, csak úgy kicsit ciki elveszteni.
2013. febr. 18. 19:31
 14/24 anonim ***** válasza:
8%

#11: Attól még, hogy első, attól még lehet jó... Hidd el, én már csak tudom, hiszen nem egyszer voltam ilyen helyzetben...


A kérdésre válaszolva meg amúgy NEM, SOHA, SEMMIT, SEMMIKOR NEM SZABAD (nem hogy nem érdemes...!) feladni! Mert a remény hal meg utoljára... Ám ha valami nagyon nem megy, akkor el kell engedni ("Most múlik pontosan..."), mert néha pont azért nem megy, mert annyira görcsösen akarunk valamit, hogy aztán nem látjuk a fától az erdőt... Járj el ismerkedni, társaságba, keress új hobbit (és ne úgy, hogy lógó nyelvvel, hogy hol a másik felem, mert úgy nem fog menni, hanem a hobbiért magáért, sport vagy kreatívkodás, tanulj valami újat, hangszer, nyelv, stb., amit a tevékenységért magárt csinálsz!), költözz el más környékre, válts iskolát/munkahelyet, stb.! Hajrá! :) És még egyszer: SOHA NE ADD FEL! :) (egy ismerősöm amúgy most nem rég ment férjhez, 70 évesen, nem viccelek, oké, nem először, de akkor is: sosem késő! :))

2015. máj. 19. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem olyan 30 körül. Addigra felnősz, jobb esetben önálló vagy, tudod mit akarsz, elérted a hátralévő életed első szintjét. Ha eddig sem sikerült nőt találnod akkor feltehetően nem nézel ki elég jól és a munkádból sem keresel annyit, hogy elég legyen egy barátnőre, szóval ez van.
2015. jún. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
82%

Ilyen önsajnáltató, idióta kommenteket...

Én 22 vagyok, nem volt még soha senkim, de biztos vagyok benne, hogy majd találok valakit, aki hozzám illő.

2015. okt. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
89%

Nyugi van fiúk! Sosem késő :D

Lány vagyok, és nekem sem volt még soha senkim, sőt, elég sok visszautasítást kaptam. És akkor? Kibőgöm magam és megyek tovább :D (Oké, én még nem vagyok olyan öreg, de kb az egyetlen lány az évfolyamban, akinek még csak nem is udvaroltak.... :D )

18/L.

(mielőtt bárki beszólna a hímsoviniszta szövegeivel, nem vagyok csúnya, és nem alfahímeknél próbálkoztam, hanem kedves fiúknál, akik valamiért más lányokat hidegen hagytak a külsejük miatt, vagy mert friendzone-ban ragadtak. )

Szóval ha én lány létemre nem adtam fel, ti miért rinyáltok ennyit? A csapból is az folyik, hogy a lányoknak mindig van valakijük, bezzeg szegény fiúk... ez nem igaz! Tessék összekaparni magunkat férfiasan!

2015. dec. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Létezik,hogy mennyi azt nem tudom,de 30 felett azért már elég érdekes a helyzet.És ezt most magamra is értem,nyugi.

Nekem például soha nem lesz párom,de már megszoktam és elfogadtam,ennyi.

24/F

2016. ápr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Inkább a csúnya kategóriába tartozom, ráadásul még vékony is vagyok, mégis volt több többéves kapcsolatom, úgy hogy nem is kerestem igazán, mivel nem gondoltam, hogy él a földön olyan ember akinek bejönnék. Ha még nekem is összejött nemegyszer akkor neked sem szabad feladni. Most se vagyok rákattanva a dologra, bár hiányzik nagyon egy társ, de azt hiszem, én kifogytam a szerencséből :)

Manapság kicsit mintha felszínesebbek lennének az emberek.

2016. máj. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Én 27 éves nő vagyok és sosem volt párom de mégsem adtam fel. Pedig nagyon nehéz, sokszor teljesen elmegy az életkedvem. Engem tulajdonképpen az tart életben hogy szeretném tudni milyen a kölcsönös szerelem. Muszáj átélnem. De ha úgy 35-ig sem lesz meg a párom lehet öngyilkos leszek.
2016. máj. 23. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!