Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerettek valakit, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettek valakit, hogyan vallanátok be annak az embernek, hogy nagyon tetszik nektek és szeretitek őt?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, szóval lánnyal szemben.

Nem vagyok egy jó pasi, nem is nagyon kaptam esélyt az élettől ezidáig és eleve félek a csalódástól több ok miatt is, de ezeket nem szándékozom elmondani most.

Hozzám képest kissé fiatal, nagyon szereti az animéket, amit én is szeretek, nem tagadom.

Nagyon szeretek vele beszélgetni és totál belezúgtam.. Minden nap várom őt, hogy tudjak vele dumcsizni.

Majd lesz egy ilyen (ő részéről egy baráti találkozás), nem tudom, merjem e neki elmondani akkor, hogy szeretem?

Annyira rosszul esik, hogy a bátortalanságom miatt nem kellek senkinek, hogy totál félek már a csalódástól, nem is merek már úgy nyitni sem.. Pls, valaki kis help..



2013. febr. 19. 04:37
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
előző vagyok: szerintem a kor nem számít a szerelemben. meg ha ő is szeret... ha 18 alatti (mondjuk 17 éves) akkor meg már csak egy évet kell várni hogy ... "legális" legyen xd de nem ez a lényeg... ja és ne félj attól hogy nagyok az elvárások. ez nem igaz! minden az egyéntől függ! és felejtsd el a múltat, a sok csalódást! fogd fel úgy hogy ez egy más világ, amiben csak te vagy meg ő és na... ne félj ennyi a lényeg!
2013. febr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is most utolsó hozzá szóló. mindjárt rád írok privibe, ha tudok :)
2013. febr. 20. 17:48
 13/23 A kérdező kommentje:

Nem lesz ebből semmi... A depresszió miatt, hogy milyen jókat elbeszélgettünk, teljesen megfeledkeztem arról, hogy miről is beszélgettem vele már.

Annyira idióta vagyok, nem szabadott volna beleszeretnem, mert nem fog esélyt adni, ő totál biztos hogy csak barátként fog rám nézni, mindig.

Végem van, össze omlottam, ebbe a nyomorult életbe úgy sincs egy olyan lány se akit érdekelnék, vagy kellenék neki.

Megakarok halni végre, eltűnni örökre, nem akarok többé szenvedni! :'(

2013. febr. 21. 05:00
 14/23 KoNaN válasza:
Tudod... ez furcsának fog tűnni, de a mostani barátom pont ilyen esélyekkel indult amikor járni akart velem. Ő most lesz 20 én pedig 17 éves és kb. 7 hónapja vagyunk együtt. Mindig csak haverokként lógtunk, de ő már 3 éve belém volt zúgva. Ő sem egy adonisz ráadásul nekem volt pasim is mégis sikerült neki x) az én tanácsom az hogy légy figyelmes vele és kitartó, döntsd el hogy az elutasítástól félsz jobban vagy attól hogy nem kaphatod meg, viselkedj barátságosan és érzékeltesd vele hogy számodra különleges. Tudom hogy rohadt nyálas és sablonos is de annak ellenére hogy mindezt tudom még nálam is működött.
2013. febr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Meg akarok dögleni, senkinek nem kellek :'(((
2013. febr. 24. 18:05
 16/23 xHaru válasza:
komoly???? a neten kérded meg???? nincsenek haverjaid???
2013. febr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nem kell túldrámázni , nem a clannadban vagyunk .

- na jó ezt a poént muszáj volt :D


De tényleg hívd el animézni :D

2013. febr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki és nem kellek. Elegem van mindenből. Én csak egy nyomorék vagyok aki nem kell senkinek sem :'(.
2013. febr. 24. 18:38
 19/23 A kérdező kommentje:

A szerelem, a küzdelem, minden csak fáj. Gyűlölöm magamat végleg. Szánalmas senki vagyok :'(.

Nem akar valaki lelőni? Adok címet komolyan :'(

2013. febr. 24. 18:51
 20/23 KoNaN válasza:
Tesó, hány éves is vagy?
2013. febr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!