Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik,osztálytársam.:))

A baj az ,hogy ő nyitott,hangos stb. engem meg félősnek meg visszahúzódónak ismernek. Valamiért nem sikerül magamat adnom suliban,csak amikor a barátaimmal vagyok és akkor én is olyan vagyok mint az a fiú:D.

Az a baj ,hogy nem érdeklem a fiúkat és emiatt rondának érzem magam... de gykn raktam fel képet magamról és itt többnyire dícsértek meg pár fiú volt aki azért ,,próbálkozott" nálam ,de egyik sem suliból volt. Suliban senki sem vesz észre:| És annyira szeretném hogy észrevegyen az a fiú,de ha ronda vagyok akkor sohasem tetszhetnék neki. Vékony vagyok,elvileg jó a fenekem,szőkésbarna hosszú hajam van és 164 cm vagyok.

Lehet hogy a viselkedéssel van baj, de én mindent a külsőmre fogok..


15/l


2013. febr. 20. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy baj van veled. Ahogy neked sem tetszik minden fiú,te sem lehetsz mindenkinek az esete.
2013. febr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem veled nincs semmi baj,hogy ronda lennél e azt így nem lehet eldönteni.

Itt az lehet a bibi,hogy nem tűnsz ki a sok lány közül mint azok a hangoskodó vagy nagyon szép lányok.

2013. febr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!