Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van igaza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Eléggé bejön a suliból egy fiú és a barátnőm azt mondja, hogy szerinte én is bejövök neki. De szerintem nem, mert ráírtam nagy nehezen sulival kapcsolatban, de másról nem beszéltünk (nem kérdezte mi van velem stb, igaz én sem). Lájkolta a képem, illetve mikor ráírtam rá pár napra odajött hozzám és a barátnőmhöz és elég sokáig elbeszélgettünk, de inkább a barátnőmmel beszélgettek, hiszen ők elég jól ismerik egymást, mi pedig csak köszönőviszonyban vagyunk.


Tudom, hogy ennyiből nem lehet megállapítani stb. De szerintetek kinek van igaza, mi a véleményetek erről?

Köszönöm, aki leírja véleményét. :)



2013. febr. 20. 16:07
 1/6 A kérdező kommentje:
A barátnőm állítása szerint azelőtt nem nagyon beszélgettek, mielőtt rá nem írtam volna..
2013. febr. 20. 16:10
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem.
2013. febr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy kis drága ? ;;)
2013. febr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha egy fiú akar valamit, az látszik rajta. 2 eset lehet ilyenkor, vagy zavarban van(ugye ezt le lehet vágni), vagy pont hogy érdeklődő irányodban(ezt szintén könnyen észre lehet venni). A te esetedben szerintem egyik sem teljesült.

Szerintem ne ülj rá a témára, majd ha ki akar alakulni vmi köztetek, akkor úgyis ki fog.

2013. febr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nincs senkinek se igaza, mert eleve nincs 2 egymásnak feszülő vélemény a történetben. Ez egy teljesen hétköznapi jelenet, nem értem, hogy miért kell ítélkezni benne.
2013. febr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jaj istenem. "ráírtam", "lájkolta a képem" ... Gyerekek vagytok még. Annyira kiábrándító, hogy a mai fiatalság (tisztelet a kivételnek) így ismerkedik.

Amikor találkoztok beszélgessetek, add a tudtára, hogy neked tetszik(nem kell direkt megmondani..utalj rá a mozdulataiddal,a mosolyoddal...). Ha nem viszonozza, vagy negatívan reagál, akkor ne szégyenísd le magad. Egyszerűen csak hagyd, és keress mást!

2013. febr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!