Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A netes társkeresőkön miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A netes társkeresőkön miért nincs olyan keresési opció, hogy kinek felelsz meg te?

Figyelt kérdés
de most komolyan, nyilván csak adatok alapján nekem megfelel többszáz mondjuk a többtízezerből, de nem írhatok mindnek, mert akkor vagy sablon lenne, vagy 4 év alatt írnám meg, szóval miért nem lehet szűkíteni, hogy azokat lássam, akiknek meg az én számadataim legalább megfelelnek és akkor kijönne 3 és akkor már lehetne próbálkozni, nem?
2013. febr. 21. 10:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Vagy akkor sem, de jó eséllyel úgyis megszívod :D
2013. febr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

de alapból nem jutsz el a személyesig, ha nem jutsz el, hogy elolvassák a leveledetig, ha nem vagy megfelelő nekik már akár súlyba, magasságba vagy korba.

Én biztos vagyok benne, hogy nagyon sok lánnyal jóban lehettem volna, de az esélyt nem adják meg.

2013. febr. 21. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!