Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetek valamit?

Figyelt kérdés

Tavaly júniusban elhívtam egy srácot randizni, mert adott olyan jeleket, amiből arra következtettem , hogy tetszem neki.Ő egy udvarias nem-mel elutasított.Szeptemberben megkérdezte a barátnőmtől, hogy hogy viseltem, hogy nem-et mondott,azután volt egy tábor amire nem tudtam elmenni és ott is megkérdezte a barátnőmtől, hogy nem akartam-e menni?

A kérdésem az lenne, hogy amikor a barátnőm velem van, neki sem köszön, illetve átnéz rajtam.Néha észreveszem, hogy ilyen furán néz.Én nem szeretném, hogy amiatt hogy visszautasított rosszul érezze magát,biztosan meg volt rá az oka.Attól még hogy köszön nem fogom megint ,,letámadni".

Viszont attól félek, hogyha én köszönnék neki,akkor azt ő értené félre.


2013. febr. 23. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

xard le ha akar valamit majd szól

és úgy érez ahogy akar ő mondott nemet nem te nehogy neked legyen emiatt rossz érzésed!!

2013. febr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az Isten szerelmére, lépjél már valamit. Így elmúlik az idő és 40 éves leszel, mire valami ki alakulhat.
2013. febr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem köszönni bunkóság, függetlenül az előzményektől, főleg, hogy akkor még a barátnődnek sem köszön. Ok, hogy zavarban van, de ez akkor is nagyon gyerekes és neveletlen.
2013. febr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2. válaszoló!

Mire értetted, hogy lépjek valamit?

2013. febr. 23. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!