Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagy orr mennyire hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagy orr mennyire hátrány lányoknál?

Figyelt kérdés

Eléggé el tudja néha venni az önbizalmam, ha oldalról nézem magam és látom, emkkora nagy orrom van...anyukámtól örököltem sajna, de félmillát nem fogok kifizetni egy műtétért, értitek. Amúgy minden más rendben van velem: alak, arc, bőr, haj. Az öltözködésemre is adok, mindig divatos cuccokban járok és minden nap csinálok valamit a hajammal is. Amúgy azt mondják, szép szemeim vannak :) Szerintetek ennyi elég, hogy elterelje a nagy orromról a figyelmet? Vagy tök mind1 mennyire törődök magammal, az orrom teljesen elrontja az összképet?


18/L



2013. febr. 24. 15:01
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Képet tudsz/szeretnél magadról küldeni privátban? Mondanék véleményt engem zavarna-e. Egyébként az én orrom is nagy. Vagy 6 éve csúfoltak érte utoljára, már megszoktam mi néz vissza rám a tükörből. A mostani barátaim sem csúfolnak miatta, ugyanis nincsenek barátaim, zárkózott vagyok én is. 22/F
2013. febr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Semmelweist jelöltem 1. helyre, utána Szegedet :D
2013. febr. 24. 20:02
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
akkor nem találkozunk O.o
2013. febr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:

szia:D

neekm pontosan ugyanez a helyzet énis anyumtol örököltem a nagy orrom....és énis csinin öltözködök és azon kivül szinte minden rendben van rajtam.:D

veled ellentétben hozzám már jöttek oda aranyos fiuk még olyanis akirol sohasem gondoltam volna!.. szerintem azért mert önmagam adtam és nem foglalkoztam azzal h én most igy meg ugy csunya vagyok hanem nem érdekel!

mindenkiben van hiba s azért vagyunk egyediek!

hiszen az eredeti festmény is többet ér a másolatnál! :)))

2013. szept. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
Szia. Hát én is nagy orrú vagyok, de nekem ez mellett még a formája is nagyon csúnya. Egyszer meg műtettem, de a műtét nem sikerült csúnyább lett az orrom. Lassan 3 éve pereskedünk addig nem lehet újra műteni míg nincs vége. Egy orr műtétet csak a legjobbakkal csináltass mert te is megszívhatod. A legjobbak pedig 900.000 körül csinálják sövénnyel, anélkül 700.000 körül :(. 18/F
2014. márc. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy régi kérdés, de a nagy orr, ha olyan a formája, kifejezetten szexi tud lenni. Én szeretem a nagyorrú nőket, mert ad egy karaktert az arcuknak, eddig, akik tényleg megfogtak, mind nagyorrúak voltak (jó, volt más is, de nagyban hozzájárult).
2014. aug. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Gondolom már nem aktuális számodra , de más hátha olvassa :


nekem is nagy orrom van , de eddig egyik páromat sem zavarta ,sőt ...mindegyik azt mondta ,hogy nincs is nagy orrom. Én is sokat gondolkodtam a műtéten,de ennyi pénzt kidobni felesleges szerintem. próbáld meg elfogadni magad és ne zavarjon. hidd el ,mást se fog,főleg úgy,hogy minden oké az alakoddal stb :)

aki meg emiatt csúfolna ,vagy hátrányban részesítene , az keressen magának Barbie babát,mert csak az tökéletes :)


20/L

2017. máj. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Na mi újság csajok, volt azóta plasztika? :D
2021. dec. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Nagyorrú párom s kissé kreolos is vagyok, keresem. 15 s 33 év között. 22 vagyok.
2023. okt. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Attól függ hord-e szemüveget, ha igen, előnyös.
nov. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!