Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annak az idősebb férfinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak az idősebb férfinak, aki nála 15 évvel fiatalabb lányoknál próbálkozik, mi baja lehet?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 17:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
68%
7 A hímringyók biztos. Akinek van lelke, az csak a szerelmével van.:) Igaz, ebből a fajtából tényleg kevés van.
2013. febr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
67%
10 Inkább verd ki, hogy ne legyél flusztrált.
2013. febr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
31%

"10 Inkább verd ki, hogy ne legyél flusztrált."


Az FRUSZTRÁLT, nem flusztrált:).Sejtettem, hogy ebből a kérdésből is az lesz, hogy idejön pár idősebb nő, akinek fáj az igazság, elkezdenek személyeskedni meg hisztizni. Látjátok, ezért írtam, hogy agyilag sem vagytok előrébb, mint egy 20 éves:). Tőlem hazudhatjátok magatoknak azt,h nem vagytok löttyedtek, és hogy tudtok úgy kinézni, mint egy 18-20 éves:). Ha ettől boldogabbak lesztek, nyugodtan:).

2013. febr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézzük csak, Kérdező, én egy ilyen férfi vagyok, amikor a jelenlegi párommal összejöttünk, akkor Ő 17 volt én meg 33. (ez 15 éve volt egyébként)

Hogy mi bajom volt? Hát kérlek, kicsit magasabb volt a vérnyomásom, volt pár kiló felesleg rajtam, előtte 5-6 évvel volt egy pánikbetegségem, 12 évvel előtte egy pajzsmirigy-operációm, néha náthás voltam... más nemigen rémlik. De ez miért érdekes számodra, szerintem hasonló egészségi állapotban vannak az ilyen férfiak is, mint a kortársaik:)

2013. febr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

inkább vagyok löttyedt 25 éves, mint naiv 20 éves csitri :) komolyan, sokkal jobban érzem magam mint akkoriban. még ha nem is olyan porhanyós a husikám :P


semmi baja nincs senkinek, a kínálat mindig találkozik a kereslettel. aki nem kell a saját korosztályának, az máshol nézelődik.

ha esetleg a 15 évvel fiatalabb kiszemeltnek nem jön be a 15 évvel idősebb kiszemelő, akkor el lehet hajtani kulturáltan és téma lezárva.


nem kell ezen annyit pörögni. ha két ember összeillik, teljesen mind1, h mennyi a korkülönbség, boldogok lesznek.

2013. febr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A saját korosztályánál labdába se rúghat, annyira 0.
2013. febr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Semmi bajunk nincs, ha egyszer megtehetjük, h 20 éves fiatal lányokkal legyünk akkor miért lennénk öregedő egykorúakkal?

Nevetséges ez a "mert pedofil" "mert nem kell a kutyának se" meg stb magyarázatok.

2013. febr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
"A saját korosztályánál labdába se rúghat" - ya. Vagy a saját korosztálya nem rúghat nála labdába se:)))
2013. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mert a saját korosztálya annyira rossz? Ezzel saját magát is leírja..
2013. febr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#19

Ez kor függő. Egy bizonyos idő után amikor a korosztályában csak löttyedt bukszák vannak akik ott állnak két három gyerekben, azért nem hiszem hogy ezzel magát írná le. Valljuk be egy nő az első néhány gyerek után eléggé leharcolt lesz, míg egy férfi 40-50 évesen is simán a toppon lehet. Olyan hülyét meg nem találsz aki inkább vénlányokkal jön össze akkor ha van esélye fiatal bukszákkal is.

2013. febr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!