Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy egy ilyen kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy egy ilyen kapcsolat rossz irányba terel és elveszi a teret a többi lánytól?

Figyelt kérdés

Megismertem egy nagyon érdekes lányt, igazából barátkozni sem akartam vele, de láttam, hogy lefeküdhetek vele. Annyira sajnálom hogy kihasználtam meg minden, hogy ezek után nincs szívem olyan szinten megszakítani vele a kapcsolatot, hogy tiltom, törlöm stb, mert még a barátaimnak is ciki lenne elmondani, hogy vele voltam. Nem azért mert én cikinek érzem, azért mert ők nem fogadnák szívesen és lenéznének miatta.


A másik, hogy ha mégis barátkozom vele, talán rossz útra visz és amellett hogy a mostani barátaim sem fognak talán velem szóba állni még a normális lányoktól is elvágom magam, bevallom rettegek, és vagy elfogadni akarom ezt a lányt, vagy letiltani és törölni mindenhonnan és imádkozni, hogy soha ne halljak róla, de középutat nem találok. :S


2013. febr. 25. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi vinne rossz irányba? Semmi őszinteség nem szorult beléd. Ideje lenne elkezdened gyakorolni! Kommunikációval meg lehetne beszélni.
2013. febr. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mondjam meg neki, hogy én valójában ilyen önfényező menőcsávó vagyok és szerintem gáz úgyhogy menjen a p.csába mert zavar? ezt kéne?
2013. febr. 25. 00:13
 3/5 A kérdező kommentje:
mert az se jó, ha sajnálatból folytatom és tönkreteszem magam.
2013. febr. 25. 00:13
 4/5 rottingrabbits ***** válasza:
Tipikus: Akarmit csinalsz,mindig annak fenyeben teszed,hogy a tobbiek mit gondolnak majd...Nyugi,majd elmulik. Azt csinalsz amit akarsz. Ne hagyd,hogy masok velemenye befolyasolja a donteseidet. Kulonben is, mi az,hogy normalis?
2013. febr. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De mi a gond a lánnyal? Egyébként lefeküdtél vele?
2013. febr. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!