Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit szólnátok ehez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit szólnátok ehez?

Figyelt kérdés
Van egy lány, nagyon jó barátok vagyunk és úgy érzem hogy több van köztunk csak egyikünk se mer lépni, vagy nem akarjuk bevallani. Az imént interneten találtam egy olyan céget akik plakátot csinálnának nekem és kiraknák egy helyre ahova szeretném (reklám tábla) pl egy ház falára, vagy egy buszmegálló oldalára. Ki találnék valamit hogy mit írjanak rá es íigy vallanék neki szerelmet. Ti mit szólnátok hozzá?

2013. febr. 25. 16:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem se plakáton vallj szerelmet, kínosan érezheti magát miatta. Nekem pl nem tetszene, pedig romantikusnak tartom magam. Ilyen szerintem akkor jön be, ha már együtt vagytok és szereti a nagyszabású valentin napi meglepiket.


26/N

2013. márc. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!