Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elfogadnátok egy arcplaszti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elfogadnátok egy arcplasztikázott férfit a jövőben, jó kinézettel párotokul? Szerínytettek jó megoldás ez? Vagy fogadja el magát amilyen és élje le az életét teljesen egyedül?

Figyelt kérdés

Nagyon ronda az arcom, deformált fej. Ha sikerülne széppé plasztikáztatnom valami jó szakorvossal a fejemet elfogadnátok?.

Ti is így tennétek helyemben? Mit szólnátok hozzá ha ismerősötök arcát plasztikázná, mert ronda volt?



2013. febr. 28. 19:53
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Ryan Goslingo-nak szép az arca, a lányok biztos hogy vonzódnak.
2013. febr. 28. 22:39
 22/45 anonim ***** válasza:

21

neked ennyi jött le az egészből????????

gratulálok


én meg közben rájöttem hogy megint egy proli megrögzött pesszimistát próbálok meggyőzni valamiről.... tényleg én vagyok a hülye

2013. febr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
Igazad van utolsó, ugysem sikerül. mivel ő nem akar változtatni. Csak siránkozni tud és sajnáltatni magát. Amigy igy áll hozzá ugy sem lesz társa SOHA.
2013. febr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
Na úgy teszem fel a kérdést mi lenne ha te lennél ilyen rossz kinézetű ember?
2013. febr. 28. 22:54
 25/45 anonim ***** válasza:

Én nem igy állnék hozzá hidd el. nme bántani akarlak, de hidd el hogy így van.

Annó láttam ezzel a fiúval egy riportot. Ennyit arról hogy ha valaki csúnya. Kár hogy már nem adják a tv-ben. Itt egy cikk vele. Remélem segít.

[link]

2013. febr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:

Elfogadnám, ha átszabatnád a fejed, de gyereket nem vállalnék veled.

20/L

2013. febr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
Gondolom nem akarod hogy torz gyereked legyen.
2013. febr. 28. 23:00
 28/45 A kérdező kommentje:
Kár hogy nem tudják megtalálni azt a rossz gént ami okozza.
2013. febr. 28. 23:01
 29/45 anonim ***** válasza:
ez már ilyen szándékos idegesítés??
2013. febr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
Ez a srác akiről linkeletm. genetikai betegség maittt ilyen ha jól emlékszem ott tartanak a barátnöjével hogy gyereket akarnak. Megpróbáljálk kezelni a srác spermáját hogy csökkenjen az esélye annak hogy a gyerek is igy szülessen, mivel ez örökletes betegség. De igy is nagy az esélye hogy a gyerke is örökli, dea barátnője igy is ragaszkodik hozzá hogy akar gyereket tőle. Pedig csak lombikkal lehet nekik emiatt a kezelés miatta. Ezt is vállalja mert SZERETI, IGY IYLEN TORZ ARCCAL. gondolom a Te arcod messze nem ilyen.....
2013. febr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!