Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elfogadnátok egy arcplaszti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elfogadnátok egy arcplasztikázott férfit a jövőben, jó kinézettel párotokul? Szerínytettek jó megoldás ez? Vagy fogadja el magát amilyen és élje le az életét teljesen egyedül?

Figyelt kérdés

Nagyon ronda az arcom, deformált fej. Ha sikerülne széppé plasztikáztatnom valami jó szakorvossal a fejemet elfogadnátok?.

Ti is így tennétek helyemben? Mit szólnátok hozzá ha ismerősötök arcát plasztikázná, mert ronda volt?



2013. febr. 28. 19:53
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

Nem, csak családot szeretnék, feleséget, boldogan leélni az életemet mint bármelyik másik boldog ember.


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2013. febr. 28. 23:06
 32/45 A kérdező kommentje:
Hopps Egyre tovább ment. Az utolsó válasz a 29. válaszolóhoz vonatkozik.
2013. febr. 28. 23:09
 33/45 anonim ***** válasza:
hagyuk
2013. febr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
Ne sírj kedves, majd örökbe fogadsz egy gyereket.
2013. febr. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim válasza:
Szerintem tedd meg, ha teheted.
2013. márc. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

Természetesen csináltasd meg de nem kell eről mindenkinek tudnia. Nállunk az asszon nagyobbíttatta meg a mellét, nem az én kérésemre, neki volt kisebbségi probléémája. Azóta nekem is jobban tetszik így. Ha engem kérdezel, simán menj bele, mit veszíthetsz? Szerintem ezzel csak nyerhetsz.


31/F

2013. márc. 2. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 ivilicious ***** válasza:
nem, mert ehet a gyerekem is deformált lenne tőled :D
2013. márc. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszíró tanuljon meg helyesen írni.
2013. márc. 4. 12:40
 39/45 ivilicious ***** válasza:
bocsi, hogy kihagytam egy l betűt. esetleg nem kezdtem nagy betűvel a mondatot. my fault.
2013. márc. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

Kezdjük azzal, hogy a plasztikázás nagyon drága dolog, és aki kiplasztikáza az arcát az esetek 99%-ban még rosszabbul is néz ki. Neked is inkább plasztikázott arcú nő kéne mintsem természetes?

Igazából én is ilyen ember voltam, mint te kérdező csak én a testemmel nem voltam megelégedve, mert utáltam/utálok edzeni meg nem igazán segített rajtam semmi edzés. Mellé zsírleszívásra is akartam menni nem azért mert nagyon kövér voltam csak ez a rotható média meg az "ismerőseim" belém erőltették a szánalmas gyúrás dolgot, és csak késöbb jöttem rá arra, hogy a legidiótább nőket érdekli a kidolgozott test.

Sokat segíthet az arcodon, ha mosolyogsz vagy jó a frizurád, és nem azt mutatod ki a nőknek, hogy mekkora lúzer vagyok. A legjobb az lenne, ha küldenél magadról egy képet, és megpróbálok valami segítséget nyújtani, nyugi nem fogok vissza élni vele! Addig is fel a fejjel!

2013. márc. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!