Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú, komoly kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú, komoly kapcsolatban élek de még mindig nagyon gyakran megbámúlnak a férfiak és ez zavar engem, megoldás lenne ha visszavennék a szépségemből és levágnám a hajam? 27L

Figyelt kérdés

4 éve élek boldog párkapcsolatban, jelenleg igen hosszú hajam van, de már kezd bosszantani hogy így is szinte naponta bámúlnak meg a férfiak! Tudom, ennek örülnöm kellene, de én már nem vagyom kalandokra,,,


Szerintem a legtöbb férfiba genetikailag az van kódolva, hogy a hosszú haj a nőies, a vonzó, a szexuálisan izgató. Arra gondoltam, hogy itt az ideje csökkentenem a vonzerőmet, mert már nem akarok pasizni, megállapodtam a párom mellett. Véleményem szerint a párom nem a hajam miatt van velem 4 éve. Azt szeretném, hogy ne bámúljanak már meg annyira, vissza akarok venni a szépségemböl, "asszonyosabb" szeretnék lenni!


Pl mint régen őseinknél a kontyolás, ott is az volt a cél hogy a megházasodott lány ne legyen mar annyira vonzó a többi férfi számára, csak a férjének tetszen!


Arra a drasztikus lépésre gondoltam, hogy a hosszú hajamból kicsi, fiúsan tüsit csinálok! Valamien szinten ez egy búcsúzkodás is lenne a részemröl, búcsú az ifjúságtól, búcsú a pasikra vadászó lánytól!


Ti mit gondoltok erről?


2013. márc. 1. 21:11
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Emberek, igazatok van! Ez tényleg egy buta dolog lenne a részemről! Nem is fogom megtenni, marad a hajam olyan amilyen, a pasijon pedig át fogok nézni.
2013. márc. 1. 21:23
 12/23 ASOT ***** válasza:
Na a másik butaság..attól még nem kell másokat levegőnek nézned mert akkor nem csak szép leszel de le is cafkáznak majd..
2013. márc. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mért zavar ha megnéznek.... Attól még nem kell velük bármit is csinálnod. Az ember elkönyveli és jót tesz az egójának, ennyi. Nincs azzal semmi gond ha megnéznek... Nem vadászod Te ettől még őket. vagy kihivásnak érzed hogy megismekedj velük vagy mi?
2013. márc. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Szerintem egy rejtett önútálat munkálkodik benned...


Ennek próbálj utána járni.

2013. márc. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogy egyes emberek mennyire unatkoznak.. Ha meg ronda lennél, akkor meg az lenne a gondod, hogy senki se néz meg??
2013. márc. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Eléggé érdekesen látod.

Ha levágatod számíts rá,hogy a pasid se fog vonzónak találni.Én speciel nagyon eltávolodnék tőled sőt én szakítanék is.

Hosszú haj a nő ékessége,pont ezeket az ,,asszonyos" csajokat nem szeretem ezeket dobják el és csalják meg.Hidd el,hallgass rám férfi vagyok tudom mit beszélek.Fél perc alatt leeshet a vonzerő nálunk pasiknál.

NEHOGY LEVÁGASD.

Egyszerűen ne foglalkozz velük ha nem érdekelnek,ennyi.Élvezd és szépen utasítsd el,de ne akard,hogy a párod eltávolodjon tőled,mert el fog erre mérget vehetsz.

2013. márc. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Szerintem túlságosan is rágörcsölték erre a kérdésre. Nem kell keresztül nézned a férfiakon az utcán csupán természetesen kell viselkedned. Ne vedd fel a szemkontaktust, de levegőnek se nézd ne fordítsd el feltűnően a fejed vagy nézz flegmán a másikra mert azzal megbánthatsz egy másik embert. Nem minden férfi egy nyomulni akaró macsó, átlagos kedves sőt akár önbizalom hiányos vagy csalódott férfiak is megnézhetnek az utcán ha szép vagy de egy ilyen reakció eléggé rosszul eshet nekik. Viselkedj természetesen embertársaiddal, ha valakin látszik hogy túl feltűnően csinálja és egyértelmű szexuális vonzalommal, akkor nézd levegőnek de minden férfihoz az utca népével légy alapvetően barátságos. :)
2013. márc. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

A bámúl,az nem hosszú ú,mint a hajad,hanem rövid u.


Bámul.


És az,hogy megnéznek a férfiak,miért nem pozitív?

Számodra ha valaki rád néz,miért nem bókot jelent,amitől nő az önbizalmad,miért egyből a kalandok jutnak eszedbe?

Nem lehet,hogy seggig ér a hajad,és csak érdekes,nem pedig szexi?

Szerintem amúgy inkább gusztustalan az ennyire hosszú haj,nem pedig vonzó.

Vágasd le tüsire,úgyis kell neked egy kis önbizalom csökkentés!

2013. márc. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ez nem fog segíteni. Egy szép nőt mindig megnéznek, még ha nem is "bombanő", hanem átlagos testalkatú (normál mellek, vékonyabb derék, stb.), mert a női test látványa egyszerűen szép. Ha 50 nőből kivesszük a 10 hájasat (akiket szintén megnéznek akár azok, akik a husira bunknak, vagy még azok is, akik szerint csúnya, és szimplán azért nézik meg, mert pl. ízléstelenül van felöltözve a testalkatához képest, szerencsétlen meg azt hiszi, hogy azért bámulják, mert k. jól néz ki), akkor is marad 40, akik közül mondjuk 25 átlagos, 15 pedig bombanő (vagy csak kint van mindene). Tudnám még ragozni, hogy melyik nőt miért nézik meg, de a lényeg, hogy mind a 50-et meg fogják nézni különböző okokból. Mert nő. És a nők 80%-a szép, vagy van bennük valami, ami szép. Pont. Ennyi. A pasiknak (vagy akár a többi nőnek) meg azért van szemük, hogy nézzenek. Ebből igazából azt akartam kihozni, hogy szerintem szimplán a hozzáállásodon kellene változtatni. Nem akarlak megbántani, de szerintem egy picit el vagy szállva, és azt gondolod, hogy azért néznek meg a pasik, mert szebb vagy az átlagnál (ami persze még igaz is lehet, csak egy átlagnál szebb nő 27 év alatt már rég megtanulta volna ezt kezelni). Arra próbálok rávilágítani, hogy tudatosítanod kellene magadban, hogy a nők kb. 80%-a ugyanabban a helyzetben van, mint te, őket is megnézik az utcán, csak ők nem magyaráznak bele különösebb dolgokat, egyszerűen csak elkönyvelik, hogy csinosnak látják őket, vagy észre sem veszik. ;) Te pl. nem nézel az utcán senkire? Folyamatosan a járdát bámulod, vagy mi? Most akkor ha vkit megnézel, az azt jelenti, h rá vagy izgulva? Ugye hogy nem. Lehet, h csak a pólóját bámulod, ő meg ugyanúgy belemagyaráz mindent, mint te, és már attól fél, hogy letepered az utcán, mert annnyira felizgattad? Nem valószínű. Ha engem megnéznek a nők, nem képzelem azt, hogy mindegyik dugni akar velem, vagy párjának szeretne, ez egy nagy tévedés. Lehet, hogy tetszem nekik, lehet, hogy nem (full átlagos vagyok egyébként), nem kell belemagyarázni semmi feleslegeset és pont.
2013. márc. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én pl nem nézek az utcán senkire előző......de mégis megbámulnak! Nagyon idegesít (és nem gondolom hogy azért bámulnak mert szép vagyok...csak bámulnak!) Nagyon nagyon zavar........nagyon...ezért lassan már oda jutok, hogy ideges leszek ha bámulnak, és nemsokára már biztosan vissza is fogok szólni....nem bírom! Ne bámuljanak, idegesítő...főleg amikor sietek valahova és a magam dolgával törődök...
2013. ápr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!