Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú, komoly kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú, komoly kapcsolatban élek de még mindig nagyon gyakran megbámúlnak a férfiak és ez zavar engem, megoldás lenne ha visszavennék a szépségemből és levágnám a hajam? 27L

Figyelt kérdés

4 éve élek boldog párkapcsolatban, jelenleg igen hosszú hajam van, de már kezd bosszantani hogy így is szinte naponta bámúlnak meg a férfiak! Tudom, ennek örülnöm kellene, de én már nem vagyom kalandokra,,,


Szerintem a legtöbb férfiba genetikailag az van kódolva, hogy a hosszú haj a nőies, a vonzó, a szexuálisan izgató. Arra gondoltam, hogy itt az ideje csökkentenem a vonzerőmet, mert már nem akarok pasizni, megállapodtam a párom mellett. Véleményem szerint a párom nem a hajam miatt van velem 4 éve. Azt szeretném, hogy ne bámúljanak már meg annyira, vissza akarok venni a szépségemböl, "asszonyosabb" szeretnék lenni!


Pl mint régen őseinknél a kontyolás, ott is az volt a cél hogy a megházasodott lány ne legyen mar annyira vonzó a többi férfi számára, csak a férjének tetszen!


Arra a drasztikus lépésre gondoltam, hogy a hosszú hajamból kicsi, fiúsan tüsit csinálok! Valamien szinten ez egy búcsúzkodás is lenne a részemröl, búcsú az ifjúságtól, búcsú a pasikra vadászó lánytól!


Ti mit gondoltok erről?


2013. márc. 1. 21:11
1 2 3
 21/23 Erkee válasza:

Szerintem esetedben az nagyobb aggodalomra adhat okot, ha mondjuk tíz emberből, (aki megbámúl) mondjuk három oda is megy "társalogni"!

(Nekem olybá tűnik, hogy inkább magadtól félsz...

Mármint az ilyen helyzetektől...

Mert persze minden nőnek van nehéz napja, mikor is például egy nagyobb veszekedés után könnyebben leveszik a lábáról...)

2013. szept. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
nagyon szep vagyok.. megneznek a ferfiak. A problemam, hogy nagyok a melleim, operaltassam? 27L
2013. nov. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 lillus0501 ***** válasza:

Nem olvastam végig a hozzászólásokat, de remélem nem döntöttél a hajvágás mellett. Teljesen felesleges és szerintem megbánnád.

Ha egy nő szép, rövid hajjal is meg fogják bámulni, tény, hogy a hosszú haj szexi, és nőies.

Valaki leírtam előttem, hogy elsősorban önmagadnak tetszél, aztán a pasidnak, a többiek meg ne érdekeljenek.

Mindig vannak pasik, akiknek ez az élete, hogy bámulják a csajokat - függetelnül attól, hogy szép-e vagy sem - és vannak pasik, akik minden csinos csajt megbámulnak, ez ilyen. Szerintem túl nagy problémát csinálsz ebből.

A hűség nem itt kezdődik... hanem ott, ha olyan élethelyzetbe kerülsz.

Nem egy hajvágáson fog múlni a szerelmed bizonyítása ezt elhiheted.

A bámulást pedig, egy kis önbizalomnövelésnek kell felfogni és semmi többnek.

2014. jan. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!