Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szánalmas lennék? Rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas lennék? Rengeteg pénzem van kiemelkedő belsővel-és átlagtól jobb külsővel mégsem talál rám az igaz szerelem, ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Intellektuális felmenők, én is diplomás ember leszek. Sikeres élet, mindenben helytállok. Van mit fölmutatni, kitartó személyiség vagyok. Többször voltam pszichológushoz beszélgetni erről. Ő segített megtalálni önmagam és belátni az igazságot. Véleménye szerint egészséges önbizalomnak lennie kell, s ez még a határon belül van. Tehát ebből adódóan sosem voltam nagyképű, illetve így nevelve sem. Sosem arra voltam nevelve, hogy a külsőség számítana.. egy igaz bnőt szeretnék, aki hasonló értékrendű mint én, és ugyancsak hosszútávon akar egy olyan társat mellé, akire bármikor bármiben számíthat és mindig szeretni fogja.. sosem találkoztam még rendes lánnyal, eddig csak r.bancokkal futottam össze. nem ítélek öltözet alapján, de amelyik leányzón >=7cm magas magassarkú van, nálam már nagy hátránnyal indulna. nem skatulyázok be senkit, sőt. nekem a külsőség szinte semmit nem számít.. a belsője kell hogy megfogjon és lenyűgözzön.. a külsőség múlandó, tudjátok..
2013. márc. 1. 22:27
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/203 A kérdező kommentje:

Nah. kezdjük az elején. nem egy 3milliós bmwről van szó, mert az órám ér annyit.:))) hanem egy olasz LUXUS sportautóról.;)

és sztem itt TE vagy a képmutató, nemtudom elhinni hogy nagyobb alfahímnek tekintenél egy olyan férfira, akinek pl. autója sincs. ilyen nő nem létezik.:) én nem mutatom másnak magam.;)

ez jó poén, miért esnék le ?:) egyébként nemérzem hogy magasan lennék, de mindegy.

nézd.:D örülök hogy intellektuális fölényben vagy, legalább tudsz okítani.:D

2013. márc. 2. 00:43
 92/203 anonim ***** válasza:
86%

Kedves válaszolók.

Szerintem menjünk aludni,mert ez a kölyök csak idegesíteni akar minket.

2013. márc. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/203 A kérdező kommentje:
és azért jártam pszichológushoz, mert 15éves koromban összejöttem egy lánnyal, 17éves koromig vele voltam együtt, de elég csúnyán kidobott egyik napról a másikra úgy, hogy semmit nem csináltam. hihetetlenül megviselt és összetörtem.
2013. márc. 2. 00:49
 94/203 anonim ***** válasza:
87%
Mondd, ha akkora nagy alfahím vagy, akkor miért itt keseregsz, hogy nem találsz normális nőt, és miért nem egy szép, rendes nővel töltöd a péntek estét?
2013. márc. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/203 anonim ***** válasza:
86%

Nekem sem kéne olyan pasas, aki a szülei érdemein kívül (értsd: a pénzed, az autód, az órád, stb.) semmit sem tud felmutatni és érzelmileg egy nagy nulla.

Pont te vagy az, aki tárgyként kezelne egy nőt, mert te mindennel úgy vagy, hogy neked az jár és azt hiszed, hogy körülötted forog a Galaxis.

2013. márc. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/203 anonim ***** válasza:
85%
Az sem lehetett véletlen,csoda hogy összejött veled.
2013. márc. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/203 anonim ***** válasza:
88%

Más pszichomókus nélkül is át tud menni a szakítás fájdalmain. Ebből is látszik, hogy mennyire el vagy kényeztetve.

Egyszer nem úgy sikerültek a dolgok, ahogy eltervezted és a pénz nem oldotta meg a problémát, rögtön agyturkázhoz kell menned.

2013. márc. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/203 A kérdező kommentje:

conio.h:


épp ez az, hogy 1dül ülök itthon és emésztem magam mert egyszerűen nemtudok mit csinálni. egy csaj hívott át magához hogy filmezzünk, de ő nem bnő típus. a haverjaim meg buliban vannak..



78%-os, most már komolyan sz.rul esik a provokáció. Te mégis honnan tudod, hogy mennyire vagyok érzelmileg 0-a ? valszeg ezért kellett pszichológushoz járnom mert így szakított velem egy nő.-

2013. márc. 2. 00:53
 99/203 anonim ***** válasza:
81%
Leírtam azt is, hogy miért kellett oda járnod :)
2013. márc. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/203 A kérdező kommentje:
inkább ne írtad volna:D
2013. márc. 2. 00:55
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!