Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szánalmas lennék? Rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas lennék? Rengeteg pénzem van kiemelkedő belsővel-és átlagtól jobb külsővel mégsem talál rám az igaz szerelem, ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Intellektuális felmenők, én is diplomás ember leszek. Sikeres élet, mindenben helytállok. Van mit fölmutatni, kitartó személyiség vagyok. Többször voltam pszichológushoz beszélgetni erről. Ő segített megtalálni önmagam és belátni az igazságot. Véleménye szerint egészséges önbizalomnak lennie kell, s ez még a határon belül van. Tehát ebből adódóan sosem voltam nagyképű, illetve így nevelve sem. Sosem arra voltam nevelve, hogy a külsőség számítana.. egy igaz bnőt szeretnék, aki hasonló értékrendű mint én, és ugyancsak hosszútávon akar egy olyan társat mellé, akire bármikor bármiben számíthat és mindig szeretni fogja.. sosem találkoztam még rendes lánnyal, eddig csak r.bancokkal futottam össze. nem ítélek öltözet alapján, de amelyik leányzón >=7cm magas magassarkú van, nálam már nagy hátránnyal indulna. nem skatulyázok be senkit, sőt. nekem a külsőség szinte semmit nem számít.. a belsője kell hogy megfogjon és lenyűgözzön.. a külsőség múlandó, tudjátok..
2013. márc. 1. 22:27
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/203 A kérdező kommentje:
bocs hogy általános suli mellett nem kerestem annyit mint faterom :D
2013. márc. 1. 23:45
 52/203 anonim ***** válasza:
100%

54., szánalmas ez a pedálozás :D

Mondom írj privátot a kisgyereknek, hátha összejöttök és a szülei eltartanak téged is :D

2013. márc. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/203 anonim ***** válasza:
96%

nem az a gond,csak ne viselkedj úgy mintha a tiéd lenne az a pénz

amúgy megemlítem hogy sokan dolgoznak iskola mellett,nekik van okuk büszke lenni a pénzükre

2013. márc. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/203 anonim ***** válasza:
100%
Tévedsz, az én szüleimnek az volt a fontos, hogy EMBERT neveljenek belőlem, embert, aki tudja az emberi értékeket becsülni, aki tudjon küzdeni a kitűzött célért, aki emberként tekintsen a másikra, függetlenül anyagi helyzettől, munkától, végzettségtől, öltözködéstől, etnikai hovatartozástól, stb. Ez a nevelés, és nem az, hogy a kicsi fiúnak mindent megveszünk, betoljuk a legmenőbb helyre, és h*lyének nézünk mindenki mást.
2013. márc. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/203 A kérdező kommentje:
itt nincs semmilyen kisgyerek #59-es :DD
2013. márc. 1. 23:47
 56/203 A kérdező kommentje:

Étrisyon:


Vágom én, ugyanilyen nevelést kaptam én is, hidd el. Épp ezért nem vagyok és leszek nagyképű. Ezért próbálok normális csajt keresni magam mellé..

2013. márc. 1. 23:49
 57/203 anonim ***** válasza:
100%

"Épp ezért nem vagyok és leszek nagyképű"

alig 1órája magyarázzuk hogy az vagyxD

2013. márc. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/203 anonim ***** válasza:
100%
Akkor Étrisyon miért tűnik normálisabbnak mint te?
2013. márc. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/203 anonim ***** válasza:
100%

Félreértés ne essék, nem szóltam egy rossz szót sem a szülőkre. Semmi gond nincs azzal, ha mindent megadnak a gyereküknek, én is meg fogom tenni, ami csak tőlem telik.


Én azt a 18 évest szóltam le, aki a szülei eredményeivel veri a mellét. Jobb lenne, ha helyén kezelné magát. Tudod, kedves kérdező, recsegőbb robajjal dőlnek le a nagy tornyok (eredetileg Horatius).


Csak azt mondom, hogy akkor lehet büszke magára, ha letett valamit az asztalra. És ez nem 18 évesen kell látni, hanem mondjuk 5 év múlva: elvégezte-e az egyetemet, talált-e utána munkát, jó állást kapott-e, helyt állt-e a munkahelyén. És nem a szülők iránti irigység beszélt belőlem: 25 éves koromra én a fenti kérdésekre igennel tudok válaszolni, de még mindig nem állítom, hogy letettem valamit az asztalra, mert még mindig tudnék többet, jobban. Ez az, amit a kérdező nem lát be magával kapcsolatban. Talán provokatív vagyok, nem tartom kizártnak. De ez még nem bűn.


25/N (44-es)


PS.: Barátkozz ezzel a kérdezővel (feltéve, hogy nem te vagy), biztos jól megértenétek egymást.

2013. márc. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/203 anonim ***** válasza:
2013. márc. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!