Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szánalmas lennék? Rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas lennék? Rengeteg pénzem van kiemelkedő belsővel-és átlagtól jobb külsővel mégsem talál rám az igaz szerelem, ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Intellektuális felmenők, én is diplomás ember leszek. Sikeres élet, mindenben helytállok. Van mit fölmutatni, kitartó személyiség vagyok. Többször voltam pszichológushoz beszélgetni erről. Ő segített megtalálni önmagam és belátni az igazságot. Véleménye szerint egészséges önbizalomnak lennie kell, s ez még a határon belül van. Tehát ebből adódóan sosem voltam nagyképű, illetve így nevelve sem. Sosem arra voltam nevelve, hogy a külsőség számítana.. egy igaz bnőt szeretnék, aki hasonló értékrendű mint én, és ugyancsak hosszútávon akar egy olyan társat mellé, akire bármikor bármiben számíthat és mindig szeretni fogja.. sosem találkoztam még rendes lánnyal, eddig csak r.bancokkal futottam össze. nem ítélek öltözet alapján, de amelyik leányzón >=7cm magas magassarkú van, nálam már nagy hátránnyal indulna. nem skatulyázok be senkit, sőt. nekem a külsőség szinte semmit nem számít.. a belsője kell hogy megfogjon és lenyűgözzön.. a külsőség múlandó, tudjátok..
2013. márc. 1. 22:27
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/203 anonim ***** válasza:
100%
Melyik országban él pár ember?Tanultál és dolgoztál sikeres leszel és gazdag.Megszakadok a röhögéstől.A kérdezőnek meg csak annyit hogy van egy régi mondás:Minél több pénzed van annál kevesebb az esélyed megtalálni a földi mennyországot.
2013. márc. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/203 A kérdező kommentje:

#65: mert nem Őt kezdtétek b@szogatni a semmiért:D

#66: dede. én kérdeztem:DDDD és tudod mit? több százezer van csakúgy nálam suliban is, mert megtehetem. akkor mivan ?:D de sosem vtam magamutogató. de biztonságérzetet ad, jobb kedvem van úgy. egyébként megismertem egy csajt, még itt gyakorin.. de aztán kiderült hogy milyen autót fogok kapni a nyáron meg minden ilyesmi, és onnantól kezdve megszakadt a kapcsolat.. az ő részéről. szóval ja, félnek a csajok ettől a színvonaltól és esélytelen normális csajt felszedni, mert megijednek és bepánikolnak. esélyt sem adnak arra hogy megismerjem őket, max a ribancok. de az már unalmas..

2013. márc. 1. 23:57
 63/203 anonim ***** válasza:
77%
A pénz nem más mint a megtestesült félelem.És aki nagyon fél sok pénzre vágyik.Gyáva ember ne vágyjon többre.
2013. márc. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/203 anonim ***** válasza:
100%

és megint nem benned van a hiba...

ajánlom hogy keresd fel a pszichológust,de most egy jobbhoz menjél el

2013. márc. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/203 A kérdező kommentje:
jah. ebben igazad van. sokszor ezzel próbálom egyensúlyozni a dolgokat..
2013. márc. 2. 00:02
 66/203 anonim ***** válasza:
95%

Gondolom a csaj rájött,hogy egy nagyképű,köcsög vagy.

Én is otthagytalak volna.

2013. márc. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/203 A kérdező kommentje:
jajj miért gondolsz nagyképűnek ?
2013. márc. 2. 00:04
 68/203 anonim ***** válasza:
100%
mert olvasta a kérdést és a kommentjeidetxD
2013. márc. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/203 anonim ***** válasza:
100%
Dr. Csernust ajánlom neked hiszen meg tudod fizetni.Az majd megmondja a frankót neked.HAZUDSZ
2013. márc. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/203 anonim ***** válasza:
100%

Akkor leírom még egyszer, hátha sikerül értelmezned: nem az a baj, hogy pénzed van (maradjunk ennél a megfogalmazásnál, és tekintsünk el attól, hogy ez kicsit sem a te pénzed), hanem az, ahogy ezt kommunikálod, ahogy ennek hatására viselkedsz. (A többi válaszoló valahogy úgy fogalmazta meg, hogy beképzelt bunkó f.asz vagy, de megmondom őszintén, tőlem meglehetősen távol áll az efféle megfogalmazás - az igazságtartalmát viszont kár volna tagadnom) Arra próbáltam rávilágítani (értsd: leoltani téged a földbe), hogy nincs mire verned a melled. A Rolex a kezeden, nem ér többet, mint az én háromezer forintos kínai órám: mindkettő mutatja az időt. Az iPhone ötösöd nem ér többet, mint az én húszezer forintos Alcatelem: mindkettővel lehet telefonálni, meg smsezni. Egyetlen nagy különbség van kettőnk között: én a holmimra magam kerestem meg a pénzt, mindezt első generációs értelmiségiként.


Másrészt addig járkálsz százezrekkel a zsebedben, amíg

a) nem a saját pénzedet hurcolászod

b) nem rabolnak ki, vagy nem vágják le a kezed a Rolexért.


Érdemes lenne komolyan elgondolkodnod a Horatius-idézeten, amit írtam.


25/N (44-es)

2013. márc. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!