Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szánalmas lennék? Rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas lennék? Rengeteg pénzem van kiemelkedő belsővel-és átlagtól jobb külsővel mégsem talál rám az igaz szerelem, ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Intellektuális felmenők, én is diplomás ember leszek. Sikeres élet, mindenben helytállok. Van mit fölmutatni, kitartó személyiség vagyok. Többször voltam pszichológushoz beszélgetni erről. Ő segített megtalálni önmagam és belátni az igazságot. Véleménye szerint egészséges önbizalomnak lennie kell, s ez még a határon belül van. Tehát ebből adódóan sosem voltam nagyképű, illetve így nevelve sem. Sosem arra voltam nevelve, hogy a külsőség számítana.. egy igaz bnőt szeretnék, aki hasonló értékrendű mint én, és ugyancsak hosszútávon akar egy olyan társat mellé, akire bármikor bármiben számíthat és mindig szeretni fogja.. sosem találkoztam még rendes lánnyal, eddig csak r.bancokkal futottam össze. nem ítélek öltözet alapján, de amelyik leányzón >=7cm magas magassarkú van, nálam már nagy hátránnyal indulna. nem skatulyázok be senkit, sőt. nekem a külsőség szinte semmit nem számít.. a belsője kell hogy megfogjon és lenyűgözzön.. a külsőség múlandó, tudjátok..
2013. márc. 1. 22:27
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/203 Noydra ***** válasza:
100%
Aki a szülei pénzére vág fel, és azt hiszi az elsődleges szempontok közé tartozik csajozáskor, az nálam ostoba és nagyképű... Nem csodálom hogy nincs bnőd... Ez az én véleményem, sajnálom.:D
2013. márc. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/203 anonim ***** válasza:
44-es egész véletlenül nem szoktál egy másik fórumra Elliot néven írni?
2013. márc. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/203 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül kiderült,hogy milyen kocsit kapsz.

Gondolom eldicsekedtél vele a csajnak,inkább be kellett volna fogni azt a gazdag pofikádat.

2013. márc. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/203 anonim ***** válasza:
100%

Nem tisztem megítélni, hogy milyen nevelést kaptál, elvégre nem voltam ott, nem láttam, hogy szüleid mit, hogyan csináltak. Az eredményét azonban látom. Lehet, hogy neked nem tűnik fel, de igazából nem sok közös van bennünk. Ahogy mondták: majd ha a saját erődből elérsz valamit, akkor legyél rá büszke, hogy milyen menő vagy, és ne azért, mert befizettek egy egyetemre.

Fiatal huszonévesként én is örököltem gazdag nagynéninktől egy - mai szemmel nézve - kisebb összeget. Nem egy vagyont, de egy tisztességes dolgozó ember számára több, mint egy éves fizetéssel összemérhető összeget. Soha egyszer sem jutott eszembe, hogy msot ezért menőzzek, vagy ezért tartsam magam felsőbbrendűnek. Egyszerűen csak szerencsém volt (anyagi értelemben persze), ölembe hullott valami, amiért én magam semmit nem tettem. Igen, van ilyen. Az embert érheti szerencse meg balszerencse is. Amire büszke vagyok, az mégis az, amit én magam, önerőből elértem. Lediplomáztam, úgy, hogy közben volt, hogy alkalmi munkákat kellett vállalnom, képeztem magam, és mostanra elértem, hogy legyen munkám, ahol tisztelnek és megbecsülnek. Lehet, hogy nem keresek milliókat, de megbecsült ember vagyok, szeretem a munkámat, és tudod, nem a pénzbeli vagyon az, amivel mérni lehet, hogy ki mit ért el. Ismerek olyan embert, akinél a kutyámnak több esze van, mégis többet keres, mint én. Irigy lennék? Nem. Igazságtalannak tartom? Igen. A kettő nem ugyanaz. Ha valaki elér valamit, tisztességesen, amit tényleg magának köszönhet, és nem a szerencsés körülményeknek, akkor igen, legyen rá büszke. Igen, az ember legyen a szüleire, rokonaira is büszke, arra, amit ők elértek.

(Megjegyezném, hogy eme anyagias hozzáállásoddal sajét felmenőidet is leszólod. Lehet, hogy szüleidnek most anyagilag megvan minden, na de ahogy te magad említetted, nem mindig volt ez így, és nyilván nem a nulláról kellett volna indulniuk, ha például nagyszüleid is pénzemberek. Szóval jól gondold meg, hogy kit és hogyan szólsz le, és hogy mire vagy büszke!)


"Épp ezért nem vagyok és leszek nagyképű."

Pedig az vagy. De a nagyobb baj az, hogy ezt nem veszed észre!

2013. márc. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/203 anonim ***** válasza:

Nem, máshol nem publikálok Elliot néven :)


25/N (44-es)

2013. márc. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/203 A kérdező kommentje:

#77(25/N): Értem amit mondasz, de nemtudok belegondolni, mivel sosem voltam ilyen helyzetben. Én beleszülettem ebbe.. de most miért, hogy viselkedek annak hatására, hogy van pénzem ? Bújjak be a csigaházba és húzzam be magam és takarjam az órát vagy mi? ezt TE sem gondolhattad komolyan sztem. és nem, nem vagyok beképzelt bunkó f@sz. sosem voltam. az hogy büszke vagyok rá még nem jelenti ezt.. jóhogy nem szégyellem lol már. a haverjaim közel sem ilyen szinten élnek mégis megvannak nekik ezek a cuccok ugyanúgy és ettől beképzeltek. mert nehezebben érték el, de elérték és ettől lettek beképzeltebbek. nekik sztem az életben nem lesz egy nő több egy tárgytól, de ez ők. én sosem leszek olyan, ezért van a kérdés.. én nem veszítem el önmagam.;)

a provokációból meg most már elég volt. szívesen veszem az írásodat, de ha sétálnál reggel a munkába és megjelennék melletted az autómmal ami -200ezer fős városban magasan a legjobb lenne- picit átértékelnéd ezt az egészet. nem akartam mondani, de Te is egy lennél a sok nő közül, aki lefagyna és megszólalni sem tudna, ha megszólítanám..

2013. márc. 2. 00:20
 77/203 Noydra ***** válasza:
100%

Tudod, ha annyira jól neveltek volna, akkor megtanították volna neked, hogy ne úgy beszélj a saját szüleid pénzéről, mintha a te kemény munkádból szerezted volna.

Pedig te úgy beszélsz, róla.

Valamint engem arra is megtanítottak, hogy még ismeretlenül se vágjak fel nagyképűen(!) olyan dolgokra, amik nem az enyémek.

Annyi vagyok mint te, mégis tudom ezeket. Talán mégsem olyan átlag feletti hú de kiemelkedő a belsőd, mint amilyenre már az első szavaidban felvágtál vele ;)

2013. márc. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/203 anonim ***** válasza:
Akkor bocsánat,csak ő is 25 éves és hasonló stílusban ír.
2013. márc. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/203 anonim ***** válasza:
100%

nem gondoltál rá hogy nem véletlenül írjuk hogy nagyképű vagy?

lehet hogy te nem veszed észre,vagy nem akarsz az lenni,de az vagy

nincs semmi bajunk azzal hogy van pénzed,csak azzal ahogy hozzáállsz,a jellemedről meg rengeteg dolgot elárul hogy minden lepereg róla

mit szólnál hozzá ha nem a kifogásokat keresnéd és védenéd magadat,hanem elgondolkodnál azon hogy nem alaptalanul mondjuk ezeket

2013. márc. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/203 A kérdező kommentje:
nehéz elfogadni a kritikát. de sosem voltam az és nemérzem magam annak. itt lehet teljesen máshogy jön le, mert felhúztatok a hülyeségekkel. alapból nem teljesen így reagálok a dolgokra..
2013. márc. 2. 00:28
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!