Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van a lányokkal? Kezdeném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van a lányokkal? Kezdeném azzal, hogy elég nagy önbizalomhiányban szenvedek.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy jól nézek ki, mondják is, és általában elég sok lánynak tetszem (Nem nagyképűség, így sem tudok mit kezdeni magammal). Arra már rájöttem, hogy a külső nem minden.


Az első lány, aki miatt nem tudtam nyugodtan aludni 1 évig, mert úgy szerettem, elküldött. Elég durván. Nem lettem tőle sokkal jobban. Nagyon aranyos, kedves. Angyali szemei vannak, de belül mégsem olyan, mint amilyennek látszott.


Az iskolában minden 2. lány megnéz nagyjából. Bár nem tudom, hogy ezt csak én képzelem be magamnak, de mégis néznek.

És hiába az állítólagos jó külsőm, egyszerűen nem bízom már magamban. Ha az életemben egy olyan lány volt, aki tényleg megmozgatott, de még annak sem kellek. Nagyon fájt.

Olyan gesztusokat vettem észre rajta, mikor ránéztem, vagy a közelében voltam, mintha tetszenék neki...ezek szerint tévedtem.


Nektek ha tetszik egy srác, akkor azt hogyan tudnám én észre venni, mint külső személy? Néznek, néznek, jól van...de az mégis csak nézés. Nekem már semmi sem biztos, hogy mit akarnak a nők.

Állítólag az az igazi férfi, aki akkor is megkapja a nőt, ha az nem akarja.


Ti mit gondoltok ezekről?


Elsősorban lányok véleményét várom!



2013. márc. 2. 20:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy csak olyanok válaszoljanak, akik megtisztelnek azzal, hogy egyáltalán elolvassák.
2013. márc. 2. 20:25
 2/8 anonim válasza:
akkor tetszel neki ténylegesen ha meglát és egybefonodik a tekintetetek mosolyog rád,mindig próbál kedvesen közeledni feléd,és lehet h néha elég hülyén viselkedik ha melletted van vagy megsem tud szólalni akkor az azt jelenti h bejössz neki :)
2013. márc. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

" Állítólag az az igazi férfi, aki akkor is megkapja a nőt, ha az nem akarja."- akkor eröszakold meg....ennél jobbat nem tudok


abban igazad van, hogy nem minden a külsö, de attól lehet önbizalmat kapni

ezek után nem értem, miért vagy önbizalomhiányos, ha azt állítod, hogy jól nézel ki


és mivel nem minden lány ugyanolyan, lehet, hogy NEKI nem jöttél be, de attól még lehet az is, hogy az ismeröseid közül minden 3. csajnak te vagy az álompasi, csak épp nem veszed észre

ha meg durván vissza lettél utasítva, ne arra koncentrálj, hanem hogy mennyi lány van még, aki örülne, ha te ölelgetnéd :)

2013. márc. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"de attól még lehet az is, hogy az ismeröseid közül minden 3. csajnak te vagy az álompasi,"


Azért erre ne fogadj nagyobb összegben. Mondjuk kisebbe se...

2013. márc. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ha szimpatikusnak tart egy lány, és Te is Őt, akkor azt minden szó nélkül érzitek, úgymond "vibrál köztetek a levegő", vagy nem is tudom, hogyan tudnám megfogalmazni... És persze vannak az apróbb jelek is, melyeket fentebb már említettek; a lány vagy meg sem tud szólalni, vagy murisan viselkedik ha beszélsz vele, elpirul, rengeteget mosolyog... magamból kiindulva: a hajamat piszkálom. :)

Megértem, hogy annak ellenére, hogy jól nézel ki és egy rendes srác vagy kissé érthetetlen, hogy így összetörték a szíved. De sajnos el kell fogadni, hogy mások vagyunk, és a kezdeti fellángolás nála talán hamar kialudt. Ez viszont nem is a Te, de nem is az Ő hibája. Az pedig, hogy hogyan küld el... hát nem tudom. Talán nagyobb tekintettel lehetett volna az érzéseidre.

Próbálj meg rendet tenni a fejedben és a szívedben, mert ha magadban nem vagy biztos, ki másban legyél?


Remélem tudtam segíteni. (:

L/17

2013. márc. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Átérzem a helyzeted énis egy évig vártam , bár én egy fiura. Egy év után valahogy az "ujjaim köré csavartam" és most 2 hónapja járunk! És ő is azt mondta nekem egy éven keresztül, hogy nem tetszem neki. Eltelt a nyár, nem találkoztunk, nem beszélgettünk és aztán most nagyon boldogok vagyunk! Szerintem nem kell feladni, ha nagyon kűzdessz érte, egyszer megkapod!

15L

2013. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Van egy kis különbség a "nem tetszel" és a "nem kellesz!" között. :D
2013. márc. 4. 17:54
 8/8 anonim ***** válasza:

"úgymond "vibrál köztetek a levegő","


Na ilyet nem fogsz érezni sosem. Iszonyat nagy mázli kell hozzá.

2013. márc. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!