Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még esélyem h megint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem h megint szeressen?

Figyelt kérdés
Ha beszélgetnénk mint haverok ,akkor lenne még esélyem ? Amikor szakított velem ,semmi normális indokot nem adott ,hogy miért..előtte pár nappal még a haverjának is mondta h megbeszélné velem a dolgot ha tudná,de nkem csak azt mondta h haggyuk egymást ...
2013. márc. 3. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:

azóta szoktatok beszélni?

meg mikor történt a szakítás?

2013. márc. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem beszéltünk azóta .. inkább hagytam ahogy kérte.. hát úgy kimondottan múlt csütörtökön szakitott velem
2013. márc. 3. 16:10
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem még várjál egy ideig,had gondolja végig a dolgokat,tudom hogy nehéz de 1-2hét múlva keresd újra,ha haveri szinten lesztek nincs sok esélyed,ne akarj a barátja lenni,de tartsd vele a kapcsolatot

én is így vagyok vele,azóta megbeszéltük hogy annyira szeret mint a legjobb barátját,de nem úgy mint egy barátot,részegen megcsókolt és elmondta hogy mennyire sajnálja hogy vége lett,józanul közölte hogy ha máskor beszélünk amikor részeg ugyanúgy ezt fogja mondani,azóta megint sokat dumálunk és elgondolkozott azon hogy lehet hogy újra kéne-e kezdeni de még csak gondolkodás szinten van,amikor rákérdeztem azt mondat hogy ha a szakítás után zaklattam" volna és ráakaszkodom akkor nem jutottunk volna ilyen szintre mert az miatt lenézett volna,szóval csak várj és bármi lehet belőle:)

2013. márc. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi .
2013. márc. 3. 16:25
 5/8 anonim ***** válasza:
nincs mit,sok sikert:)
2013. márc. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

megbeszélné veled a dolgot, ha tudná...

ezek szerint nem tudta.

hagyd békén, keress mást...

2013. márc. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De ha nem is tudta akk az nem rajtam múlott ,mert én is meg akartam , de ő akk már azt mondta h hagyjuk
2013. márc. 4. 06:43
 8/8 A kérdező kommentje:
Már beszélünk de csak neten , de mar volt olyan h magatol irt .meg amikor lelepett mondta h majd fentlesz .
2013. márc. 10. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!