Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet leélni úgy férfikén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet leélni úgy férfiként egy egész életet, hogy egyetlen nő se szereti, és nem is létezik egyáltalán párja a világban?

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 19:25
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

,,Hozzáállás megvan. Csak így tovább!"


Te csak élvezd, hogy nő vagy. Szerencsére sose fogod megtudni, mennyire nehéz manapság a magyar férfiak dolga párkeresést illetően. :)

2013. márc. 3. 19:35
 12/28 anonim ***** válasza:
gondolom ő már nem felelne meg az elvárásaidnak igaz?
2013. márc. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Azért 200 kiló már tényleg rengeteg. Van valami betegsége?
2013. márc. 3. 19:36
 14/28 anonim ***** válasza:
52%

Mondjuk nekem voltak párkapcsolataim de jelenleg én is hasonló helyzetben vagyok,és ez így jó


Ez egy eléggé bonyolult téma de megpróbálom rövidre fogni


A férfiak többsége megfelel egy k*rógépnek,tehát muszáj nekik barátnő mert a szex a lételemük.Ezek a férfiak képesek lealacsonyodni egy egészen primitív szintre,így könnyen szereznek barátnőt


Viszont a férfiak között van egy igen vékony réteg akik képesek szex nélkül is élni.Itt vagyok például én.Nekünk nehezebb párt találnunk(de nem lehetetlen) mivel mi nem azon a primitív szinten vagyunk mint a férfiak többsége,a nők meg ugye inkább őket válasszák.Na mármost,mi nem azért keresünk barátnőt hogy széjjel k*rjuk őket,hanem azért hogy legyen egy társunk akiket tiszta szívünkből szeretni tudunk.Ezt a nők valahogy nem bírják értékelni,ezért is nehezebb nekünk társat keresni.Nos hogy mivel jár egy párkapcsolat...Sok sok stresszel...Így inkább egyedül élem le az életemet,nem gond hiszen nem lételemem a szex,a szüzességem már elveszítettem így már kíváncsi sem vagyok rá hogy milyen érzés a szex


Ha szűz vagy akkor prostizzál,nem olyan nagy dolog párkapcsolatban élni,az csak a primitív emberek lételeme akik szexfüggőek,persze léteznek kivételek

2013. márc. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
gének az ő állítása szerint, szóval ne sajnáltasd magad a nők között is van elég csúnya kövér aki nem kell senkinek, mint pl ő...
2013. márc. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Cigány,mint egzotikum?? ezt se hallottam még...


Az ilyen kérdésekre a következő egyenválaszom van: nézd meg a NatGeo műsorán a Tabu 'Különös házasságok' című adását. Az eleje a pigmailionizmusról szól... azoknak a férfiaknak bevállt...lehet másnak is... ezzel a hozzáállással más megoldást nem látok

2013. márc. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Hm :)


Tegyük fel, nincs párod a világban.


Ebben az esetben ha szomorú szamurájként élsz: depressziós leszel, még saját magadtól is megundorodsz, egyetlen perc boldogságod sem lesz az életben, ami nem a párod létén múlna...

De ha vidám vagy és boldog: legalább élsz, élvezed az életet, megtalálod önmagad, lesznek barátaid, mert jó a kisugárzásod, lehet, hogy a Te életed célja nem is a párkapcsolat/házasság terén teljesülne be, hanem valami sokkal-sokkal jobb dologban!


Ha van párod a világban:


Savanyú citromként: Még az sem fogja keresni a társaságodat, aki egyébként kedvelne és szeretne Téged, mert Te a nagy szomorúságodban nem értél rá arra, hogy megismerd saját magad, és hogy megtudd, mit is akarsz valójában az élettől, magadtól!


Boldog lélekként: Mivel valahol van párod, ezért nem kell aggódnod, csak boldogan élned, mivel az okos kis fejeddel tudod, hogy 1. minden okkal történik, 2. a sorsodat úgysem kerülheted el, akár rossz, akár jó, 3. élni jó :)


Szóval sokat dob a vidám, kellemes társaság és a BOLDOG FÉRFI képe, mégha nem is hiszitek el! Nem az az "elérhetetlen" vagy "megfoghatatlan" kép, hanem az a vicces, vidám, aki lesz*rja az élet nehézségeit, mert ő élni akar nem csak létezni! "Az igazi bölcs azt fordítja javára, ami éppen akad!"


Úgyhogy ne keseregj, mert attól semmi sem lesz jobb.

Isten (az élet/a sors/buddha/a karma/nagymami szelleme) úgysem engedi, hogy elkóborolj ebben a nagyvilágban, mert szeret Téged, és Te is reményteljes jövőt kaptál :)


Úgyhogy fel a fejjel, a savanyúkáposztát a hűtőben szeretem látni, nem az ágyban, ha megfordulok...

2013. márc. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

,,De ha vidám vagy és boldog: legalább élsz, élvezed az életet, megtalálod önmagad, lesznek barátaid, mert jó a kisugárzásod, lehet, hogy a Te életed célja nem is a párkapcsolat/házasság terén teljesülne be, hanem valami sokkal-sokkal jobb dologban!"


Egy ember életében kell a másik nemmel való viszony is. Olyan nem létezik, hogy valaki teljes mértékben boldog egyedül is, mert biológiailag arra van beprogramozva, hogy megkeresse a párját.

2013. márc. 3. 19:48
 19/28 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá, édes, mit szomorkodsz???????????? :)
2013. márc. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

,,Savanyú citromként: Még az sem fogja keresni a társaságodat, aki egyébként kedvelne és szeretne Téged, mert Te a nagy szomorúságodban nem értél rá arra, hogy megismerd saját magad, és hogy megtudd, mit is akarsz valójában az élettől, magadtól!"


Szeretne...de akkor mégis miért nem szeret? :D

2013. márc. 3. 19:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!