Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet leélni úgy férfikén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet leélni úgy férfiként egy egész életet, hogy egyetlen nő se szereti, és nem is létezik egyáltalán párja a világban?

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 19:25
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Azért csak szeretne, mert egy energiavámpír vagy, és emiatt nem jut el odáig a kapcsolatotok, hogy férfiként szeressen, ne csak emberként...
2013. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Hogy mit szomorkodok? Véleményem szerint sokkal nagyobb hátrányban indulok a nőknél, mint egy átlag ember.
2013. márc. 3. 19:53
 23/28 anonim ***** válasza:
De miért gondolod azt, hogy nem vagy szerethető? Külső, belső, egyéb dolgok?
2013. márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

25 évet már leéltem így, még 1x ennyi, és már fel se fog állni(remélem) azután meg kicsit sem fog érdekelni. Szép lassan napról napra eltelik az élet.


így lehet!

2013. márc. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Hahh, ismerős a helyzet. :(


30/F (szűz)

2013. márc. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Szerintem agyf.szt kapnak az önsajnálatodtól a nők, de tudom könnyebb őket okolni, csak hát nem nekik lesz rossz, ha egyedül maradsz.
2013. márc. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

20:35


ők meg minket okolnak, szóval kvittek vagyunk.

2013. márc. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nem a férfi agy a női nemmel van a probléma,hanem személyekkel!!
2013. márc. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!