Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "a visszautasítás a pillanatna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"a visszautasítás a pillanatnak szól" ma egy kommentben olvastam ezt és elgondolkoztam azon, hogy ha változom vagy ha a lány változik akkor lehet még esélyem? Vagy ez csak egy elcsépelt okosság?

Figyelt kérdés

2013. márc. 4. 21:25
 1/9 ASOT ***** válasza:
95%

Ne fűzz hozzá sok reményt, vannak elég érthető , egyértelmű elutasítások! Ahol bizony nem kérnek többször belőled.

Én azt mondom ne várj a "talán egyszer-re" hanem menj tovább próbálkozz másnál.

2013. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
nem egy pillanatra szól, de az sem biztos, hogy örökre
2013. márc. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Nem elcsépelt.

A párom anno én is elutasítottam, nem illettünk össze. Ő kis szerencsétlen volt, én meg akkoriban eléggé csak a szexre mentem.

Aztán eltelt pár év, ő megkomolyodott, én lenyugodtam. Most szuper párt alkotunk :) Nagyon jó, hogy évek múltán újra próbálkozott :)

2013. márc. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Na igen, a mondat másik fele meg az volt hogy értékesebb leszel.

Ez baromság, aki egyszer lepattintott, annak később sem fogsz kelleni.

A visszautasításoktól pedig nem szépülsz meg.

2013. márc. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem elcsépelt de ezt embere válogatja illetve maga a helyzet is ..
2013. márc. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem szépülsz meg, de rájössz, hogy nem számít és tanulsz belőle. Ha mást nem, akkor azt, hogy annak a nőtípusnak ilyen szituációban nem jön be ez a bizonyos szöveg vagy közeledési mód.
2013. márc. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieknek,

Érdekes,hogy mindenki kicsit másképp látja ezt de ez jóó.

2013. márc. 4. 22:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan akit visszautasítottam, de nem adta fel a "barátom volt" több mint egy félévig és beleszerettem. 2 évig voltunk együtt, csodás kapcsolat volt, de elment külföldre dolgozni én pedig még akkor középiskolás voltam... Így a távolság miatt meghalt a kapcsolatunk de a mai napig beszélő viszonyba vagyunk, bár neki most van párja. De talán még valaha leszünk együtt, nem zárom ki még most sem! :D 19/L
2013. márc. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nalam ez igy van. Eleg sokszor pl ugy megyek haza melobol, hogy SENKIVEL nincs kedvem dumalni. Ilyenkor aztan hiaba jon oda barki is. Nem is igen veszem szemugyre azt aki megszolit, mert csak arra vagyom, hogy hazaerjek vegre.

De van olyan, hogy jo hangulatban vagyok, jol elbeszelgetunk a fiuval, odaadom a szamom is. Aztan valahogy elfelejtenek hivni :)

Es volt olyan is, hogy elhivott valahova, nemet mondtam, aztan megbantam, de akkor mar keso volt. Nem keresett tobbe.

2013. márc. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!