Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább ezek után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább ezek után?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, megtetszett, elmondtam neki, nem sokon múlt h ő is belemegy h próbáljuk meg együtt, de a végére mégis abba maradtunk h maradjunk úgy, mint eddig. Ő azt szeretné h ugyanolyan jóba legyünk, mint eddig, de viszont én NEM tudom ezt a dolgot kezelni innentől, nem tudnék már vele olyan rendes lenni, mint eddig. Ha ő sem fogadta el azt h én szeretném őt, akkor én mért vagyok köteles azt elfogadni h ugyanolyan legyek vele, mint eddig, miközben ez nekem nem fog menni, hiába is kérte. Nagy csalódás volt ez nekem. Mégis hogyan álljak hozzá ezek után? Hogyan viselkedjek vele ezek után? Ugyanolyan legyek vele, mint eddig (bár ez nekem nagyon fájna, mert ez megint csak neki lenne jó) vagy ne nézzem semmibe és legyek vele b*nkó?
2013. márc. 4. 21:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ne legyél vele bunkó, viselkedj vele úgy, mint eddig.
2013. márc. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
azzal megint magamnak szerzek fájdalmat ha én engedelmeskedek megint neki... ő meg semmibe sem vette az én akaratom...
2013. márc. 4. 21:38
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem értek veled egyet csefy


Ha már te többet érzel akkor már rég nem ugyanaz és így csak sz*rabb lesz hidd el nekem meg évekig próbáltam és már csak szenvedés volt és bele is roskadtam .. Mond meg neki hogy megkell próbálnotok mert ha nem akkor már nem lesz barátság se.Bunkó semmiképp ne legyél vele.


Egyébként ha majdnem belement akkor ő is így van vele és ha nem léptek tovább akkor úgy is oda lesz a barátság.Itt már csak nyerni tudsz a dolgon ha megpróbáljátok ..

2013. márc. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Jó, hát, de... most h álljak megint oda neki úgymond "könyörögni"??? Nem az én stílusom ez az egész... annyira megalázónak érezném magam.
2013. márc. 4. 21:44
 5/17 anonim ***** válasza:

De kibeszél itt könyörgésről ??


Te is olyan sötét vagy .. nem akarod meg próbálni mert az megalázó nem akarsz barát lenni mert ki ő hogy szarba sem vesz téged de ezzel már most csicskáztat akkor.


Akkor b*szódj meg egyedül hát erre ennyit tudok mondani ..

2013. márc. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

sztem kultúráltabban is lehetne beszélni már ne is haragudj... de igenis már könyörgés lenne sőt nyaggatás is, mivel már egyszer megkérdeztem és azt mondta a végére h MÉGSEM akar, akkor h álljak neki újra ezzel nyaggatni???? Nyílván egyszeri elmondásából nekem meg kellett ezt értenem h NEM, mert legközelebb azt is hinné h nem értek a szóból, már pedig én nem vagyok h*lye...

Tán szted ha megint ezzel nyaggatom, akkor belemenne? Mert sztem rohadtul már nem...

2013. márc. 4. 21:54
 7/17 anonim ***** válasza:

Igen szerintem ha elmondanád a miértjét és nem csak úgy feldobnád hirtelen - bár nem tudom - még lehet igent is mondana.


Mondtad neki hogy ez így már nem barátség mert nyilvánvalóan ő is többet érez meg te is ? Mondtad neki ha nem léptek tovább akkor már barátság sem lesz.Mondtad neki ha nem lesz barátság akkor miért ne lehetne megpróbálni ??


Indokoltad miért akarod felvázoltad mi lesz elmondtad hogy így barátság sem lehet mert többet éreztek és csak szenvedtnétek ? Vagy csak odaálltál elé is kijelentetted.Akkor ne kérdezd meg újra hanem mond el neki hogy neked így nem megy barátság megint csak indokokkal.Ha nem full hülye vagy ha nem szar le nem hiszem hogy nemet mondana.


Am meg bármit írtunk leugattad pedig ebből csak 2 kimenet lehet.Akkor meg mégis mi a f*szomat vársz mit írjak ??

2013. márc. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
de ha őt is többet érezne, akkor nyílván belement vna, nem???
2013. márc. 4. 22:03
 9/17 A kérdező kommentje:
ő is*
2013. márc. 4. 22:03
 10/17 A kérdező kommentje:
am meg mondtam neki h nem tudok innentől barátként tekinteni rád, de akkor sem ment bele. Rengeteg mindent mondtam neki nyílván, egyszer már téll majdnem azt mondta h jó, de mégsem...pedig lehoztam a csillagokat is neki a szövegeimmel... szal nem az a problem, amit te írsz...
2013. márc. 4. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!