Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább ezek után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább ezek után?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, megtetszett, elmondtam neki, nem sokon múlt h ő is belemegy h próbáljuk meg együtt, de a végére mégis abba maradtunk h maradjunk úgy, mint eddig. Ő azt szeretné h ugyanolyan jóba legyünk, mint eddig, de viszont én NEM tudom ezt a dolgot kezelni innentől, nem tudnék már vele olyan rendes lenni, mint eddig. Ha ő sem fogadta el azt h én szeretném őt, akkor én mért vagyok köteles azt elfogadni h ugyanolyan legyek vele, mint eddig, miközben ez nekem nem fog menni, hiába is kérte. Nagy csalódás volt ez nekem. Mégis hogyan álljak hozzá ezek után? Hogyan viselkedjek vele ezek után? Ugyanolyan legyek vele, mint eddig (bár ez nekem nagyon fájna, mert ez megint csak neki lenne jó) vagy ne nézzem semmibe és legyek vele b*nkó?
2013. márc. 4. 21:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem nem menne bele mert annyira félti a barátságotokat mert vak idióta mint a legtöbb ember.Velem is ez volt .. 8 év barátság 2 év embertelen vita most meg már semmi sem.Ide juttok ti is majd így ..
2013. márc. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
hát akkor az a legjobb ha semmibe sem nézem ezek után és akkor magától belemegy, nem? Egyébként írtad még az előbb h ő is tuti érez irántam vmit vagy vmi hasonlót írtál: ezt honnan veszed? Mibő gondolod h ő is érez? Nekem azt mondta nem érez szerelmet irántam csak annyit mondott h szép lány vagyok valóban.
2013. márc. 4. 22:15
 13/17 anonim válasza:

És mondd csak meg nekem, kérlek szépen, mielőtt önző módon elhatározod, hogy semmibe veszed: Ő mennyiben is tehet róla, hogy nem jössz be neki úgy mint egy pasi?

Félti a barátságot... ember, de érdekes, hogy találkozik itt két megbántott pasi, és egyik ossza az eszet, a másiknak.

Ha, nem akar járni, ez van, járt így más is, nem vagy egyedül. Lehet nehéz elhinni, de így van ;)

Majd jön más, nem kell ugyanúgy viszonyulni hozzá, de attól még hogy szerencsétlen nem akar járni, nem élete legnagyobb hibáját követte el... biztos számodra is vannak olyanok akikkel nem járnál, de gondolom nem repesnél az örömtől, ha bosszúból bunkók lennének... ez szánalmas, szóval semmiképp se legyél ilyen!

2013. márc. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

1. Én vagyok a LÁNY

2. tetszem neki, mert mondta h nem azért nem jár velem, mert csunya vok.

nagy tévedések vannak itt...

én vok a megbántott fél, innentől csak sz*rabb lesz minden és nem önző vok, hanem megbántott.

2013. márc. 4. 22:30
 15/17 anonim ***** válasza:

Jó én befejtem menthetetlen vagy. Meg is érdemled hogy ezt tegye veled.


Ha abból nem esik le hogy majdnem igent mondott az az jelenti hogy többet érez akkor semmiből.


Arról nem is beszélve ha az egészből olyat dolgot vontál le amit még meg sem említettünk sőt csak a legelején hogy ezt semmilyen esetben ne csináld ..


Én mára befejeztem nem akarom felb*szni magam idióta 14 éves kislányokkal akik játszák a megsértettet mintha nem lenne joga elutasítani de te is annyira bírod hogy ha már nem lehetsz vele párkapcsolatba akkor bunkó g*ci leszek vele mert ő jóba akart lenni ezek után is velem.


Na Jó Éjszakát !

2013. márc. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
jólvan nem tudom mi legyen, majd meglátom a szitukból meg reakciókból...
2013. márc. 4. 22:38
 17/17 A kérdező kommentje:

am kösz szépen, 20 éves vok, nem egy 14 éves csitri...

am meg holt b*nkó volt velem ma, pedig én nem akartam. Azt mondta normális akar velem lenne ezek után is, de mégsem az, szal nem értem akkor mit hazudozott itt össze vissza, miközben paraszt lett mégis..

2013. márc. 5. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!