Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai lányok/csajok miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok/csajok miért nem tudják normálisan közölni egy fíúval hogy nem akarnak tőle semmit és miért kell a főldbe döngölni és le lúzerozni stb? Miért csodálkoznak azon ha le ri. Bancozzák őket ha pl egy férfit már vagy 20-szor visszautasítottak?

Figyelt kérdés
Ti lányok erre nem ugyan úgy reagálnátok?
2013. márc. 8. 15:22
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%

mert bunkók a srácok is sokszor... én azt szoktam mondani, hogy van pasim, de erre kaptam már olyan választ, hogy az nem akadály neki is van csaja.

vagy amikor alapból úgy kezd a srác, hogy szia cica, van gazdád? vagy elvihetlek egy körre cicus? Ilyen esetben nem a kedves oldalam jön elő. Adjanak már annyi tiszteletet, hogy nem darab húsként méregetnek, hanem elhívnak egy kávéra beszélgetni és megismerni egymást. Ilyen esetben mindig kedvesen utasítom vissza őket, mosolygok rájuk.

2013. márc. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
Oké legyenek kitartóak a pasik meg minden de amikor a csaj megmondja 10-szerre hogy bocsi nem akarok semmit akkor talán fel kellene fogni hogy jó és szépen elsétállni.És egyébként nem minden csaj olyan ahogyan te azt leírtad :D
2013. márc. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

ma 15:54



Te is ennyire buta vagy??

Nem egy csajról beszélek,hanem különböző csajokról...

2013. márc. 8. 16:02
 14/41 anonim ***** válasza:
94%
Én tudom rendesen közölni. Ilyenkor szokták nekem azt mondani, hogy egy r.banc vagyok. Az igazság az, hogy a legtöbb pasinak rohadtul mindegy, mit csinál egy csaj, a dolog vége így is úgyis az lesz, hogy a nő egy hülye r.banc.
2013. márc. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

ma 16:02


Persze hogy mindegy!Mert mind ribancok vagytok!Ezt nem én mondtam hanem egy csaj.Azt mondta lényegében minden nő egy ku.rva...:DD Lehet még igaza is van..:D

2013. márc. 8. 16:04
 16/41 anonim ***** válasza:

Én szépen szoktam megmondani, hogy nem érzek iránta vonzalmat. Van, aki elviseli, van, aki nem és ezért ribancozzák le a nőket; nehogy már ő legyen a rossz...


Lehet, a hozzáállásodon kellene változtatnod vagy a külsődön. Ha egy pasi átlagos (tehát nem nagyon ronda), nem kocka és van önbizalma, nem utasítják el 20x. Ha akarsz valamit, változnod kell!


18/L

2013. márc. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
91%
Ez esetben, aranyom, nem értem, minek próbálkozol még lányoknál, és egyáltalán hogyan várod el tőlük, hogy teret is adjanak a próbálkozásodnak. Tessék szépen édesanyáddal átbeszélni a nő-férfi kapcsolatokat, általában az ilyen szintű nőgyülölet hátterében valami szülői probléma van. Nem a te hibád, drágám, rossz nevelést kaptál.
2013. márc. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
91%
Kedves kérdező! Ha így állsz hozzá a csajokhoz, hogy úgyis mindegyik egy kis k*rva, akkor mit vártál? Csak az ilyen totál depis, fájdalmat és megaláztatást szerető nők vágynak egy őket emberileg enm tisztelő férfira. Voltál már egyáltalán szerelmes? Aki szerelmes, annak egy angyali alak a hőn szeretett nő, akiért bármit megtenne és a boldogságát akarja, nem pedig lenézi és leribancozza. Gondolkodj már el!
2013. márc. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

ma 16:09



Nekem van barátnőm és volt is.Több hosszabb párkapcsolatom volt,inkább a ti kedves szüleitekkel kellene elbeszélgetni és megkérdezni hogy miért ku.rvát nevelnek a lányaikból!?Puszi édesem

2013. márc. 8. 16:12
 20/41 anonim ***** válasza:
94%
És a barátnőid tudták, mennyire utálod őket? Hogy viselték? :)
2013. márc. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!