Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai lányok/csajok miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok/csajok miért nem tudják normálisan közölni egy fíúval hogy nem akarnak tőle semmit és miért kell a főldbe döngölni és le lúzerozni stb? Miért csodálkoznak azon ha le ri. Bancozzák őket ha pl egy férfit már vagy 20-szor visszautasítottak?

Figyelt kérdés
Ti lányok erre nem ugyan úgy reagálnátok?
2013. márc. 8. 15:22
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

Azt meg a srácok találták ki hogy ha felgyúrják magukat akkor minden csaj rajtuk fog lógni, plusz a médiából is ez folyik. (nézzünk meg csak egyetlen rapklippet...)

Én pl. nem szeretem a kockásra gyúrt tesztoszteronmaneket, még senkit nem küldtem el azzal a szöveggel hogy "menj el gyúrni aztán visszajöhetsz."

De bejöhet srác külsőre, ha egyébként meg nem tetszik a személyisége, kapálózhat akkor sem fog semmit elérni nálam. Először jó embernek kell lenni, azután jó srácnak. Az meg hogy kinek mi a jó srác, totál egyénfüggő.

2013. márc. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

ma 16:48


Nagyon nevetséges vagy...kapd már össze magad.Kimerítted a hülye fogalmát,de nem is kicsit.Egyszerűen nevetséges hogy nem fogod fel hogy miről beszélek.Hol küldte el én az összes csajt a pi.csába?Leírtam a válaszom az oldal tetején,ha ennyire hülye vagy és csak fújod a nagy dumádat akkor nincs miről beszélni.Nevetséges vagy,ennél jobban ne járasd le magad..az agyi kapacításod és felfogó képességed egyenlő a nullával.

2013. márc. 8. 17:16
 33/41 laci911 ***** válasza:
22%
Tiszteld a k.rva és kezeld k.rvaként a nőt!A k.rva megélhetésből csinálja a nők nagyrésze unalomból és szorakozásból.Amúgy igen tényleg retardáld nő aki nem mondja el ,hogy miért küldi el....
2013. márc. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
89%

"A kérdező kommentje:


ma 16:02


Persze hogy mindegy!Mert mind ribancok vagytok!"


Egy: ami azt illeti, borzasztó intelligens vagyok, kifejezetten büszke vagyok a hatalmas eszembre 2: Ám ahhoz, hogy visszaolvassam az egyik hozzászólásodat valóban nem kell sok IQ, de úgy tánik, már te magad sem emlékszel arra, mikor mit hazudgálsz össze. Én átgondolnám, ki járatja le magát. Akárki akármit ír neked, mindenre az a válaszod hogy te egy szent ember vagy, mert van egy farok a lábad közöd, amit nem bírsz használni, mert nincs az a jóérzésű és épeszű nő, aki magába venné bármelyik testrészedet is. Sírjál nyugodtan, megnyugtatlak, sokkal jobb nem lesz :)

2013. márc. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

ma 18:58



Azt hiszem hiába büszkélkedsz itt az IQ-val mert te valóban kimerítted a hülye fogalmát.Amit tőlem idéztél,kérlek olvasd el az utánna levő szöveget is.Oda írtam hogy nem én mondtam!Ne legyél már ennyire hülye könyörgüm..


Másik dolog,van kit megdugnom és mindig is volt.Tegnap este is egy jót keféltem.De te szerintem eléggé belehetsz feszűélve mert biztos régen lettél lekezelve.Lehet neked nem ártana egy kis karbantartás oda lent.:D

Engem nem kell féltened,nekem mindig is volt kit dugnom és most is van.De gyanítom te olyan rodna vagy hogy a kutyának nem kellessz:))))

2013. márc. 8. 19:10
 36/41 anonim ***** válasza:
87%

17:16


Nevetséges..aha, "hú tegnap is megdugtam egy csajt" :"DD Aha. Van kit megdugnod mindig. De jó neked, akkor miért is nyafogsz itt ha elutasítanak? Bírom mikor valami nem úgy klappol ahogy szeretnétek, és egyből jöttök ide hogy miért ilyenek a csajok, miért bánnak így veletek estébé estébé. Persze fordított esetben is ugyan így megy. Nem a fiúk gázok, hanem az emberek. Mindenki csak sír és nyíg, hogy miért csinálják ezt velem meg miért bunkók..ne haragudjatok de ha ennyire nem láttok tisztán és mentek neki a sz.r embereknek, ne csodálkozzatok hogy ti jöttök ki rosszul belőle.

Mielőtt belekötnél megint kérdező, ez nem (csak) ellened szól, hanem mindenkinek akiknek a nyűglődését olvasni itt percről percre.

2013. márc. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

ma 19:26


Na végre.Legalább te is belátod hogy a nők is ugyan úgy hibássa és nem engem probálsz itt lúzernak beállítani.Kicsit érdemes lenne ezen elgondolkodni és ha valaki feltesz egy ilyen kérdést,akkor nem egyből le lúzerezni.Tény vannak azok is,de sok esetben ez nem igaz.A kérdés valóban nem rólam szól.De azt hiszel amit akarsz nekem mindegy.Én tudom hogy mi az igaszság és nem is akarok itt senkinek bizonygatni.

2013. márc. 8. 19:35
 38/41 anonim ***** válasza:

# 36

Ez nagyon igaz!!!

2013. márc. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
6%

Amúgy tényleg egyre több a szívtelen, kegyetlen csaj manapság, főleg a mai tini lányok közül kerülnek ki ezek a szívtelen, fiúkat földbedöngölő szörnyszülöttek. Nem értem, mit élveznek abban, hogy egy rendes, udvarisa fiút kigúnyolnak, kinevetnek, aki lemerte őket szólítani teljesen normális, tiszteletteljes stílusban. Ezek után miért várják el, hogy a fiúk tiszteljék és imádják alányokat, ha ők sem tisztelik a fiúkat?! Ezen kéne elgondolkodni kedves lányok, aki normális, rendes lány annak ez nem szólt.

Én összetenném a két kezem, ha rendes barátnőm lenne, de a sok csalódás után már kedvem és erőm sincs próbálkozni megmondom őszintén. Elismerem, hogy nem vagyok egy magas adoniszi testű szuper hapsi, de szerintem vannak tőlem csúnyábbak is, ennek ellenére nem elég, hogy külsőmet gúnyolták már ki, főleg az orromba kötnek bele, de még én magam sem találtam olyna lányt, aki külsőre és személyiségre is elvarázsolt volna. Talán nem is létezik ilyen lány, talán tényleg csak a külső számít ebben a felszínes világban. Talán rendes fiúnak nem érdemes lenni, talán sokaknak meg sem kellett volna születnie...

2013. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Mert már ilyen a "gyengébbik" nem jelentős része. Élvezik, ha sárba tiporhatnak egy szerencsétlen fiút. Nem egyszer tapasztaltam már.


30/f

2013. márc. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!