Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai lányok/csajok miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok/csajok miért nem tudják normálisan közölni egy fíúval hogy nem akarnak tőle semmit és miért kell a főldbe döngölni és le lúzerozni stb? Miért csodálkoznak azon ha le ri. Bancozzák őket ha pl egy férfit már vagy 20-szor visszautasítottak?

Figyelt kérdés
Ti lányok erre nem ugyan úgy reagálnátok?
2013. márc. 8. 15:22
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

ma 16:13


Nem tudom hogy miből gondoltad hogy a kérdés az saját magam problémájából adódik?!Mint mondtam nekem nem volt ilyen gondom,csak felvagyok háborodva kivülállóként hogy hogyan viselkednek ezek a mai fiatal csitrik és semmi tisztelet nincs bennük,pedig vannak igazán jóképű fiatal igényes tisztelet tudó srácok és még is úgy beszélnek velük mint a kutyával.Ezt látom itt a kérdésekbe ezen az oldalon és nálam fiataéabb srácok panaszkodnak sokszor hogy vajon mit csinálhat rosszul stb..

2013. márc. 8. 16:18
 22/41 A kérdező kommentje:
Ezt nem csak az oldalon tapasztalom hanem a valóéletben is fiatalabb ismerős srácoktól,akik belevaló rendes srácok.Még is sorban utasítják el őket a csajok és semmi nem jó nekik,aztán amikor mesélik akkor sokszor már én magam is megsajnálom őket ahogy mesélik a sztroikat.Közben semmi baj nincsen velük és saját magukba keresik a hibát,aztána végén már egy lúzernak érzik magukat,holott nem azok.
2013. márc. 8. 16:22
 23/41 anonim ***** válasza:
60%
De ez most nem is kérdésről szól. Kijelentetted, hogy minden nő r.banc, majd nem sokkal később azt, hogy van barátnőd, meg voltak is. Tőled kérdeztem, hogy ezt hogyan tolerálták a barátnőid. Ehelyett te itt beszélsz marhaságokat meg próbálsz rettentő diplomatikus lenni, kibújni a válaszadás alól, pedig tök egyértelmű volt a kérdésem. Tehát valószínűleg vagy nincs barátnőd és soha az életben nem is volt a hozzáállásod és nőutálatod miatt, vagy rájöttek, hogy utálod őket, mint a sz.rt és otthagytak, elutasítottak. Köszi.
2013. márc. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

Ismételten egy hatalmas általánosítás.

Az olyan csaj, aki a másikat beledöngöli a földbe, nem

feltétlen ribanc, hanem egy éretlen, gonosz hülyegyerek.

És nem feltétlen a nevelésben kell keresni, a gonoszság

genetikai alapon is jelen lehet, az ellen max annyit tud

tenni a szülő, hogy eldobja - azt meg úgysem teszi meg.


Viszont az ilyen lányok nagy többsége évek múlva jön az

oldalra kérdezősködni, hogy miért nem kell senkinek....


Lehet jó buli valakit lelúzerezni/leribancozni, de nem

gondolnak bele a következményekbe.

2013. márc. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
88%

Én csak azt döngölöm földbe aki első szóból nem érti meg az elutasítást. Akkor meg minek finomkodjak vele, nincs kedvem barkópát játszani hogy kitalálja mi a szitu...

Azt még mindig nem értem hogy ha 20× is visszautasít pasit akár mind ugyanaz akár nem), attól miért számítana r.bancnak? Értem én hogy ennyire fáj a visszautasítás, de b.sszameg, ha egyszer nem jönnek be azok pasik a csajnak?? Ez olyan hogy ti meg csak a kinnap.csám és mindenem csajokat nézitek meg főképp, mégha mást is pályáztok meg (gondolom a jobbra nem futja)...

Magatokban is keressétek már a hibát légyszives.

2013. márc. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

Magatokban is keressétek már a hibát légyszives.


De ti is...

2013. márc. 8. 16:46
 27/41 anonim ***** válasza:
93%
És most jóérzés hogy itt látatlanba visszavágsz az összes csajnak h mekkora g.ci? :D Gratulálok.
2013. márc. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
67%
Haverok között van egy srác, nagyon laza, jó a dumája, menő cuccokban jár. Nekem nincs pénzem olyan ruhákra, kb piaciban járok, abszolút nem vagyok egy nagy dumás, inkább visszahúzódó. A gyerek amúgy külsőre átlagos, engem helyes pasinak tartanak, izmos egyáltalán nem vagyok. Buliban a csajok mindig elküldik, meg máshol is, én meg kb alig tudom őket levakarni magamról, állandóan rám másznak. Egy ideje már rájöttem, hogy ez azért van, mert a külsőn kívül nem érdekli őket semmi. Gyakran járok erre az oldalra jókat röhögni és sokszor megmondom a véleményem, mégis elég sokan lepontoznak. Azt állítják, hogy legyél jól öltözött és legyen jó a dumád, meg menjél gyúrni, akkor bárkit megkaphatsz. Ez úton is üzenem hogy ismerem a nőket és nagy tévedésben vagytok. :) :) :)
2013. márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
95%

Nem teljesen értem az összefüggést. Ha egy lány 20adszor is visszautasít egy srácot az miért rib@nc? Szerintem pont hogy nem.

Egyébként meg ne általánosíts. Én teljesen normálisan szoktam közölni ha valaki részéről nem tetszik a közeledés, kivéve ha minősíthetetlenül fejezi ki magát, mert akkor ne várjon cserébe mást. Plusz ha valaki nem ért a szép szóból és tizedszerre is visszajön, az megint csak ne csodálkozzon ha erélyesebben lépek fel.

Máskülönben nem szólok le senkit, főleg ismeretlenül. Azért meg had ne legyek már leírva mert nem teszem szét a lábam füttyentésre....

2013. márc. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
95%
ha minden nő egy ribanc és ezt egy csaj mondta (aki valószínűleg matuzsálem mert te ezt is elhitted neki) akkor mégis mit próbálkozol a nőknél? a homoszexualitás nem bűn, ha ti olyan jók vagytok keresgéljetek egymást között:)
2013. márc. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!