Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hány férfiideálotok van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hány férfiideálotok van?

Figyelt kérdés
Az összes áhított tulajdonságot egybegyúrjátok képzeletben, ami az álompasi, vagy pedig vannak különböző tipusu pasik (latin vs északi, macho vs romantikus), akik között nem tudnátok választani, mert egyformán tetszenek, csak hol az egyikre, hol a másikra vágytok inkább?

2013. márc. 10. 15:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Több típus van nálam, de ezt nem úgy kell elképzelni, hogy na most akkor bejönnek a vörösek zöld szemmel, romantikus beállítottsággal, vagy a fekete hajúak kék szemmel, rossz fiús stílussal. Elvileg a barna szem a kedvencem, erre ma olyan szép kék szemű pasit láttam, hogy beájultam majdnem. Elvileg az a minimum, hogy a pasi magasabb legyen nálam, de voltam már belezúgva 160cmes srácba is. Egyformán tud tetszeni egy latin vagy egy északi típusú fiú is. Szóval külsőre nem is nagyon van ideálom.

Belsőre már inkább van egy kialakult elképzelésem, ott nem nagyon vannak ilyen típusok.

2013. márc. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!