Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarja a fiúkat ha, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarja a fiúkat ha, mi lányok, nézzük őket? Észreveszik?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy nagyon vonzódok egy sráchoz, de nem merek a szemébe nézni, mert előttem beszélték a haverjával, hogy mennyire bejön neki egy másik lány. Ez esetben feltételezem, hogy én nem és nem merek hosszan a szemébe nézni, ezáltal esetleg cikis helyzetbe hozva magam. Inkább tekingetek jobbra-balra és közben végignézem őt, ha beszélünk hajlamos vagyok kicsit belemerülni és "elbambulni",ha barátjával beszél köztük cikázni a tekintetemmel, mert nem bírom ki hogy ne nézzem...:) Szóval ez zavarhatja őt..hogy tudja h tetszik nekem, mégsem merek lépni, csak kerülgetem őt. Vagy ez észre sem vehető?
2013. márc. 11. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem küldesz felé jeleket akkor ne várd hogy esetleg közelítsen feléd.
2013. márc. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy a fiúkat zavarja-e :D Engem egy kicsit néha idegesít, mikor néznek sokáig. Csak azért, mert van perifériás látásom, nem is rossz, és akkor is látom, hogy néznek, mikor én nem nézem az adott lányt :D És ha hirtelen rájuk emelem a szemem, akkor van a baj, pirulás, kapkodás, káosz. :D
2013. márc. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem várom. De egyértelmű hogy ő a másik lányért van oda. Azzal csak magamat égetem, ha ezt nem értem és ennek ellenére nyomulok. Az a baj, ha elutasítanak hetekig, akár pár hónapig is azon rágódok és a földbe döngöl teljesen..
2013. márc. 11. 15:04
 4/5 anonim ***** válasza:
ezzel szerintem mindenki így van, ez sz@r dolog.
2013. márc. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer így lettem ellenszenves. Könnyen lehet zaklatáshangulata.
2013. márc. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!