Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretik a nök a virágokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik a nök a virágokat?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 15:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én sokkal többre értékelek egy kedves gesztust, ami arra utal, hogy figyel rám a barátom, és érdekli, hogy mit szeretek, mi a fontos nekem. Arra bárki képes, hogy hmm meg akarom lepni valamivel a barátnőmet.. veszek egy virágot... oké a szándék a fontos, de lássuk be, elég sablon dolog.

Az ezerszer jobban esik, ha megjegyzi, hogy milyen helyet kedvelek, hol érzem jól magam és oda elmegyünk együtt (ez megjegyzem még ráadásul ingyen is van), vagy tudja, hogy mi a kedvenc szerelmes dalom és elénekeljük együtt, vagy ilyenek... ezek figyelmességek, de ezerszer többet ér, mint egy virág, mert sokkal többet fejez ki annál.

A barátom mindig tudja, hogyha ajándékot ad nekem, hogy minek örülnék nagyon, és szerencsére elhiszi, hogy sokkal boldogabb vagyok, ha vesz nekem egy 100 forintos kis figurát (amiről tudja, hogy én épp szeretem, mondjuk egy mesefigura vagy ilyesmi... igen én ilyen kislányos dolgokat is szeretek :D ), mintha egy több ezer forintos ékszerrel lepne meg. És mindig olyan dolgot ad nekem, vagy olyan programot talál ki, ami nagyon személyre szóló, és ehhez képest az, hogy vesz valaki egy virágot, számomra nem jelent olyan sokat. Szóval néha nem árt kicsit tovább menni gondolatban, hogy mivel is okozhatunk igazán örömet a másiknak, mert sokkal jobb hatást lehet vele elérni. :)

És persze ez fordítva is igaz, én is ugyanúgy figyelek rá és tudom, hogy mikre vágyik, és igyekszem ilyesmi dolgokkal kedveskedni neki.

21L

Bocsi a kérdésre konkrétan nem válaszoltam... :D Szóval szerintem azért szeretik, mert ebből látják, hogy az adott férfi szeretne ezzel örömet okozni nekik, és ez jó érzés.

2013. márc. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!