Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak az afrikai fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az afrikai fiúk próbálkoznak nálam?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Szoktam járni bulizni barátnőimmel és akárhányszor megyünk mindig afrikai fiúk kezdeményeznek nálam csak. Nem vagyok rasszista csak fura, nincs velük bajom. Nem vagyok csúnya, sokan dícsérnek, milyen jó az alakom de a fehér fiúk nem próbálkoznak, lehet csak mert kevés az önbizalmuk vagy nem tudom:S Mit gondoltok?
2013. márc. 11. 15:47
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

én is kicsit nagyobb fenekű lány vagyok, de egyáltalán nem kövér, edzek is rendszeresen


a magyar fiúk is gyakran megdícsérnek de nem nagyon hívnak el:S

2013. márc. 11. 15:58
 12/27 anonim ***** válasza:
Nem cigányok voltak véletlenül?
2013. márc. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
54%
Nem csoda, hogy nem kellesz a fehér fiúknak a bokszosok után!
2013. márc. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
a fehér fiúk a sulimból nem látják a "boxosokat" -.- szóval nincs kifogásuk
2013. márc. 11. 16:01
 15/27 anonim ***** válasza:
Egy képet mutathatnál.
2013. márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

En megmondom oszinten ha csak felmerul egy lanyrol hogy hagyna hogy egy retkes feka megdugja akkor az nalam mar nem palya.


Es nem tudom ki hol lat amerikai negereket az ejszakaban, akikkel en talalkozom az mind a klasszikus afrikai bantu, es probalkoznak tenyleg mindenkinel.

2013. márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Nézd, sok srácot teljesen összetörtek már lelkileg és nem akarnak pofára esni. Ha pedig azt látják, hogy feketék vannak körülötted, akkor már alapból felejtős a dolog, azt gondolják, beképzelt vagy, aki egy földijével már szóba sem áll.
2013. márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
de mondom csak buliban hajtanak rám feketék, ha más helyre megyünk ahol csak fehérek vannak ott is csak megnéznek meg fütyülnek de kezdeményezés semmi
2013. márc. 11. 16:03
 19/27 anonim ***** válasza:
A nagy p*csád vonzza a négereket, ez ösztön náluk!
2013. márc. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
cigányok nem afrikaiak...
2013. márc. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!