Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Változtatnom kéne magamon?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtatnom kéne magamon? Hogyan lehetne ezt kivitelezni?

Figyelt kérdés

Testalkatra rendben vagyok, teszek is érte. Fejre emberi fejem van. Velem kedvesek is szoktek lenni a nők. Nem vagyok homár, egyetemista vagyok, mérnök. Bizonyítottam magamnak,hogy gyogyós sem vagyok. Egyszerűen a probléma ott van,hogy nem tudnám magam elképzelni párkapcsolatban, viszonylag agresszív, adrenalinfüggő vagyok, gyakran mogorva pofával járkálok, lelki problémák azok vannak kő keményen, depresszió, és hasonlók, nem zártosztályra való téma, de azért a mindennapi életben elég zavaró. El nem tudnám képzelni,hogy egy nő örömét lelné abban,hogy velem legyen. Az egy dolog hogy elégesdett vagyok a külsőmmel, de ettől függetlenül én pl. nem járnék magammal,ha egy nő fejével gondolkodnék. Mit tudnék adni azért,hogy a nő jól érezze magát velem, mit tudnék egyáltalán vele a szexen kívül csinálni?? Fogalmam sincs! Egyszerűen még azt sem tudnám elképzelni,hogy bemenjek a virágboltba virágot venni, és életvidám fejjel dúródni az útcán ezzel a kezemben. Még anyámnak sem én veszem a virágot, csak átadom neki, miután fatert megbíztam,hogy hozzon már. Csak ennyire vagyok lelkileg egy sivár szemétláda. Így ezt nem lehet. Pedig húsz már elmúltam, harminc még nem vagyok. Még igazi barátaim sincsenek, senkivel semmi beszélnivalóm nincs, csak haverok.

20F


2013. márc. 11. 16:36
1 2 3
 11/21 Pretty_Fighter ***** válasza:
Miért,mi a baj?:( Miért vagy ilyen morci?
2013. márc. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
franc se tudja de nem vagyok morci...:)
2013. márc. 18. 21:39
 13/21 anonim válasza:
Szerintem előbb az életmódodon és életfelfogásodon kéne változtatnod, úgy biztosan sem neked, sem egy lánynak nem lenne jó a kapcsolat, ha érzelmileg még nem értél meg rá. Ha ez bekövetkezik, más szemmel fogod látni a dolgot (és a lányokat is), egyszóval érezni fogod, hogy készen állsz rá. Nem voltál még szerelmes soha? Ha egyszer eljön az ideje (és teszem azt, szerelmes leszel), akkor rá fogsz jönni, hogy nem olyan bonyolult ez az egész. Ha szerelmes vagy és viszonozzák, jobb kedved lesz és nem azon fogod törni magad, hogyan kell viselkedned a nővel hogy jól érezd magad vele -vagy ő magát veled-, mert így is- úgy is jól fog esni a társasága, a beszélgetések, már csak az is feldobja a napod, ha láthatod a mosolyát. Szerintem neked még idő kell ehhez, nem vagyunk egyformák, nem érünk egyszerre.
2013. márc. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
sztem voltam már szerelmes, de rég volt és nem viszonyozta a lány, bár az is igaz, hogy ő ezt nem tudta ...
2013. márc. 26. 21:35
 15/21 anonim válasza:

Leszel még! :) Minden csak idő kérdése. A "kamaszkoron" túl kell esni, benned lehet, hogy kissé túl is teng a tesztoszteron és ez tesz néha morcossá és agresszívvá is. Hullámzó hangulatok, kedvtelenség... de túl leszel rajta! Addig pedig próbálkozhatsz megismerni lányokat (akár barát szintjén is), rá fogsz jönni, hogy lehet velük sok mindent kezdeni szexen kívül is... :) Persze inkább az értelmesebb kategóriából válogass :D Nekem is rengeteg fiú barátom van, olyanok, akikkel jó együtt "lazulni" és olyanok is, akikkel órákon át tudnék lelkizni, elmélkedni a világról.

hajrá! :)

2013. márc. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Szóval szted ez a tesztoszteron miatt van? érdekes ...
2013. márc. 26. 21:54
 17/21 anonim válasza:
Hát a hormonok tény, hogy nagy mértékben képesek befolyásolni az ember kedélyállapotát és viselkedését, szóval szerintem elképzelhető. Egyébként, ha tényleg nagyon zavarónak érzed, akár rákérdezhetnél a háziorvosodtól is, mit tanácsol. Szoktak készíteni vizsgálatokat (vér alapján), fel lehet térképezni, hogy az egekben van-e a tesztoszteron szinted vagy normális és más okozza a problémát. Lehet, hogy egy próbát megér, hátha tudnak segíteni. De ez persze csak egy ötlet, számtalan más dolog állhat a háttérben. Most írhatnám, hogy amit mindenképp javasolni tudnék az az, hogy nyiss egy kicsit a világ felé és próbáld jobb kedvűen szemlélni azt, de attól még, hogy mondják: "legyél boldog!", az ember nem lesz az. Mindenesetre próbálj találni valami elfoglaltságot, amiben örömöd leled, hosszú távon segíteni fog. :)
2013. márc. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
amúgy kicsit eltúloztam, mert lelki problémák csak kb 2 éve voltak kőkeményen, meg azért vannak barátaim, igaz csak 2 igazi barát, meg van viszonylag sok "span". de a mogorva pofa az tényleg nagyon zavar, meg az is hogy már -már zavar ha az utcán megnéznek engem. na ilyen lelki gondjaim vannak manapság :)
2013. márc. 26. 22:10
 19/21 anonim válasza:
hát akkor ez nem is annyira vészes szerintem, nem hinném hogy szükséged lenne a vizsgálatokra, csak azért írtam, hátha.. :) és a ami világban 2 igaz barát is már ritkaság, szóval örülj neki :P inkább csak próbálj meg kicsit nyitni a lányok felé, még ha az elején terhesnek is érzed a dolgot, biztosan találni fogsz majd olyat, akivel jól el tudsz beszélgetni. idővel meg majd olyat is, akitől akár többet is akarnál. :D
2013. márc. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
ja, bármi megeshet, még az is ami lehetetlen ... azért köszi :)
2013. márc. 26. 22:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!