Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyok az elvárásaim a nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyok az elvárásaim a nőkkel szemben? (tesztsor)

Figyelt kérdés

(18 életkor felett)


Van kulturált hobbija, elfoglaltsága ha unatkozik, amiért rajong, bármikor. Könyveket olvas és/vagy színházba is jár. (15pont)


Tud főzni (5pont) , sütni is (+ 10pont).


Nem dohányzik( vagy leszokóban van). Nem volt még részeg. Nem kövér (vagy fogyózik erősen). (10 pont)


Van saját véleménye, elképzelése a dolgokról, használja az eszét, 4 átlag felett teljesít. (10pont)


Nem jár szoláriumba, nincs piercing, nincs tetkó, nem szőke. (10pont)


Természetbarát (10 pont)


Volt már igazán piszkos, izzadt, kisebb fizika munkától mások előtt (gyümölcs szedés, avarseprés, bármi) (30pont)


A pontszámok a súlyozást érzékeltetik.


2013. márc. 12. 18:04
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Akkor meg nekem kell egy tökéletes férfi (18 év felett):


Helyes (20 pont)


Jó a teste, jó az ágyban (20 pont)


Van egy szuper kocsija, pl. BMW (10 pont)


Szereti a klasszikus koncerteket, szeret az Operaházba járni (10 pont)


Van otthon házvezetőnője, hogy nekem ne kelljen mosni főzni takarítani (20 pont)


Nem hazafi (20 pont)


Na és nagyokos, mit számít mindez? Akit szeretek és viszont szeret, nem ezek fogják eldönteni!

2013. márc. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Ja, és tud zongorázni (30 pont)
2013. márc. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
A 4. pont meglehetősen szubjektív (kivéve a 4-es átlag), arra minden nő max-ot adna magának. :)
2013. márc. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

Túl sokat vársz. Kb leírtad a tökéletes nőt, ami nem létezik.

Mondjuk most leírtad 2 lány osztálytársam akik 15 évesek. De nagyobb korában mindenkinek van valami olyan dolga ami neked nem tetszene.

Szerintem ne ez alapján keress lányt. Mert most odamennél egy csajhoz, átadod a listát és megkérdezed hogy "hány pontod van"??


Bár egyes dolgok amiket leírtál tökre megértem.(dohányzás,főzés...)

De az hogy olvas könyvet vagy színházba jár az túlzás!

2013. márc. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Ez nem nagy elvárás, nekem az ideális női tulajdonságok egy hosszútávú monogám kapcsolathoz vagy akár házassághoz 100 pontban vannak eddig összeírva, és minden újabb tapasztalattal folyamatosan bővül. :)
2013. márc. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

A 4-es átlagon jót mosolyogtam.


Mire gondoltál?


Érettségi átlag? (nem nagy kihívás)

Indexátlag? (minden félévben max. valami büfészakon)

Diplomaátlag? (szép eredménynek tartják. A vicc, hogy könnyebben teljesíthető, mint az előző.)


Egyébként töltsd csak ki, kíváncsiak vagyunk!


Az 5. ponton kívül teljesen uniszex a teszted, max. egyet-kettőt kell egy picit átfogalmazni/kiegészíteni.


1. kulturált hobbi ugyanúgy elvárás


2. Feltalálja magát a konyhában; nem szolgáltatja ki magát senkivel; nem hal bele, ha el kell mosogatnia maga után; nem derogál neki szó nélkül kivenni maga részét a ház körüli munkából;


3. Nem dohányzik. A nem volt részeg lánytól is erős elvárás, de tudja hol a határ. Mondjuk kb. egyetem után illik leállni a nagy bulikkal, hajnalig tartó kocsmázásokkal mindkét félnek. Évente párszor belefér, de egy bizonyos kor után már jobb lenne ha megmaradna mindenki a kulturált, mérsékletes alkoholfogyasztásnál.

Alak, alkat: ne engedje el magát, ne follyon szét.


4. Szoliba a pasas se járjon (rákkeltő). Piercing, tetkó nekem se tetszik. A természetes hajszínt preferálom, meg úgy általánosságban azt, ha nem tölt hosszabb időt a fürdőszobában, mint én, ugyanakkor nem is kell parancsba adni, hogy menjen már el végre mosdani.


5. Természetbarát? Miről beszélünk valami biomosóporról?

Az oké, hogy ne üljön folyton a négy fal között. Szeressen sétálni, kirándulni.


6. Az se megvetendő, ha nem büdös neki a munka. Legyen szó bármilyen jellegű munkáról.


Ugye hogy elég uniszex a listád? Na, válaszolsz?

2013. márc. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Azért a könyvolvasás részét nem mondanám túlzásnak O.o


Amúgy én úgy cirka 70-75 pontra teszem magam itt.

Voltam már részeg, van tetkóm (lesz is még).

Főzéssel még olyan komoly szinten nem foglalkoztam, de recept alapján azért a nem túl bonyolult dolgokkal elboldogulok, sütit sütni meg kifejezetten szeretek (bár utána megenni jobban).

Gimiben nem volt 4es átlagom, de ha valami érdekelt, azt gyakorlatilag tanulás nélkül is tudtam 5ösre. Sajnos ilyen szinten kevés dolog kötötte le a figyelmem. A vélemény és ilyenek viszont nem jegyektől függenek. De erről a 10pontról lemondtam, mert szigorúak vagyunk.. :D

Természetet szerettem mindig is, a fizikai munka meg sosem riasztott.

2013. márc. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Igen magas!
2013. márc. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 mmano88 ***** válasza:

80pont..

-10 a nem dohányzik és a nem volt még részeg (miért is kizáró ok ez? ha pl. 3 éve egyszer már volt részeg, akkor már sztornó a csaj?! érdekes..)

-10 a 4 átlag felett teljesít (?) 18 éves kor felett vagyunk..dolgozok, nem kapok rá jegyet, csak a fizut, de annak jobban is örülök :D végülis 4 fölött van az is...


De egyébként igen, szerintem nagyok az igényeid. :) Illetve van egy-két dolog ezen a listán, aminek nem látom értelmét... ettől sokkal fontosabb dolgok vannak az életben szerintem.

2013. márc. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Van kemény 40 pontom, az utolsó 2 miatt.. :D Bár 18 alatt vagyok :)
2013. márc. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!