Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyok az elvárásaim a nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyok az elvárásaim a nőkkel szemben? (tesztsor)

Figyelt kérdés

(18 életkor felett)


Van kulturált hobbija, elfoglaltsága ha unatkozik, amiért rajong, bármikor. Könyveket olvas és/vagy színházba is jár. (15pont)


Tud főzni (5pont) , sütni is (+ 10pont).


Nem dohányzik( vagy leszokóban van). Nem volt még részeg. Nem kövér (vagy fogyózik erősen). (10 pont)


Van saját véleménye, elképzelése a dolgokról, használja az eszét, 4 átlag felett teljesít. (10pont)


Nem jár szoláriumba, nincs piercing, nincs tetkó, nem szőke. (10pont)


Természetbarát (10 pont)


Volt már igazán piszkos, izzadt, kisebb fizika munkától mások előtt (gyümölcs szedés, avarseprés, bármi) (30pont)


A pontszámok a súlyozást érzékeltetik.


2013. márc. 12. 18:04
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Hat, bar nem vagyok egy nagy konyhatünder, azert total bena se vagyok, szoval 100 pont...

22 vagyok.

Gyertyat gyüjtök, zenelek, olvasok, sportolok.

Lasd fentebb. Nem vagyok tul gyakorlott, de imadok tanulni.

Sose cigiztem, nem szeretem az alkoholt, par plusz kg van rajtam, de azon dolgozok.

Ohh, hat sajat velemeny az van, az tuti. :D Es az erettsegim is jo lett.

Nem szolizok, nincs piercing, se tetko, barna vagyok.

Imadom a termeszetet es a macskakat.

Szölöszüreteles, nagy takaritas, festes, epitekezes, imadok a ket kezemmel dolgozni.

Ennyi. :)

2013. márc. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

"(testszőr)"-t olvastam (ékezetek nélkül)


wtf

2013. márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
18:42: de ékezetes betűket nem tudsz legépelni az ö-n és az ü-n kívül. Szóval nem vagy tökéletes :P
2013. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Hat, ez van, megszivtam. :D

A nemet billentyüzeten tul sokaig tartana. De talan valaki elfogad majd igy is. :P

2013. márc. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
wo ist bitte die Goethestraße?
2013. márc. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
....hier.....
2013. márc. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Mein Gott! Jemand verloren!
2013. márc. 24. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!