Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Na szóval, lány vagyok, meglehetősen eléggé félénk. Nem szeretek csalódni. Van egy srác akivel a neten szimpatizálok/ismerkedek már vagy 2-3 hónapja és hát evidens hogy tetszik. Nem feltétlen a külsője tetszik, hanem a viselkedése, a gesztusa, ahogy velem beszél. Még nem találkoztunk, eléggé elfoglalt és karrierista, és nem utolsó körben kedves. Ezért sokan is legyeskedhetnek körülötte. Amikor vele beszélek rögtön jobb kedvem lesz. Olyan érzést kelt fel bennem mint 4-5 éve a "titkos" szerelmem. Azóta nem éreztem ilyet. De nem lehetek szerelmes belé mert még nem is találkoztunk, de az érzés mégis olyan. Ráadásul teljesen megőrít. Annyira egy hullámhosszon vagyunk, kb. mint két szerelmes pár. Na jó, abba hagytam a nyálaskodást. A lényeg hogy nem tudom ő mit gondol rólam vagy inkább úgy fogalmazok hogy nem tudom valójában mit érez irántam... Nemrég kért innen segítséget és nem egy ember mondta, hogy neki az adott beszélgetésből az jött le hogy mindenféleképpen vonzódik hozzám... Nagyon nagyon kedvelem, szeretnék tovább lépni. De mint már említettem nyuszi vagyok. Félek hogy rosszul gondolom amit gondolok. Hogyan mondjam el neki mindezt? Nem jelenthetem csak úgy ki hogy: "Figyu. Nagyon tetszel." Fiúk nektek hogyan szokta a lány elmondani nektek hogy bejöttök neki? Lányok, fiúk segítsetek, kérlek!
2013. márc. 15. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a legnagyobb baj h ilyen rohadtul bonyolult a szerelem...miért nem vagytok képesek kimondani amit éreztek?Mindenkinek jobb lenne és nem lennének kételyeitek sem
2013. márc. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát nekem volt egy ilyen csaj még 13 éves korom körül, hogy figyu nekem nagyon tetszel, de kb úgy beilyedtem hogy kb azóta nem beszéltünk. pedig nem volt rossz nő
2013. márc. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismerem az érzést, velem is történt egy ehhez hasonló eset...annyira édes volt a srác h interneten keresztül belezúgtam úgy h nem találkoztunk. Hidd el nekem addig nem szabad komolyabban gondolkodni a dologról míg nem találkoztok! Ha élőben is megvan az az összhang amit éreztél akkor simán mond el neki, h nagyon tetszik neked, de ezt nem akartad addig említeni amíg nem láttad...remélem segítettem valamennyit:)

20L

2013. márc. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!