Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 évesen ti hogy álltatok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen ti hogy álltatok? Megismerkedtél már életed párjával?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék más hol tartott az életében 22 évesen. Lassan kezdek bepánikolni párkapcsolat szempontjából. Az ismerőseimnél azt látom, hogy több éve működő harmonikus kapcsolatban állnak, lassan jön a gyerek stb.

Nos velem nem rég szakítottak, pedig komolyra terveztem. Most ott vagyok ahol a part szakad.


Szerintetek is olyan tragikus a helyzetem, mint én látom, vagy nem vagyok még elkésve?


2013. márc. 16. 23:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
22 vagyok és évek óta nincs barátom/párom. Jelenleg ritka esetektől eltekintve nem érdekel, mert mással foglalkoztam foglalkozom. Úgy érzem, nem jutottam volna el idáig ha lett volna valaki mellettem. Nem ilyen ember lennék. Vagy jobb, vagy rosszabb, ezt nem tudom. Én úgy érzem, hogy nem vagyok lekésve semmiről. Most ért véget életem egyik fontos időszaka és bízom benne, hogy a folytatásban már nem egyedül tengődöm. Jó lenne egy pár. Önbizalmat adna meg minden. De egy rossz választás ennek az ellenkezőjét is elég hamar előhozná. Így várok és bizakodom hogy lesz valami. Addig pedig egy másik, jelenleg borzasztóan fontos területtel, az elhelyezkedéssel foglalkozom :)
2013. márc. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
65%
22 évesen már az egy éves házassági évfordulónkat ünnepeltük életem párjával. Idén lesz a 8ik :)
2013. márc. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
49%

Szia. én 22 éves vagyok .Van egy kozos lakásunk a párommal,egy 1és fél éves kislányunk ,és most tervezzuk a 2.babát :) Nemvagyok férjnél, de majd pár év mulva szeretnenk egy nagyobb eskuvot.

De nemvagy elkésve,én ilyen beálitotságu vagyok .Nemjártam bulizni, szeretek itthon pakolgatni ,játszoni a lányommal ,nemvágyok arra ,h mehessek de oda...

szoval ember fuggo. De azthiszem 32évesen sem lennél elkésve :D ez nem kor fuggo...

2013. márc. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
53%
óóóóóóó valószínűleg :D már fényes esküvőmre készülök egész házam népével, és úton vannak a hármas ikrek is :D
2013. márc. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Szia én még csak idén leszek 22. Párommal idén leszünk 5 éve együtt (2 évvel fiatalabb nálam), van egy 3 hónapos kislányunk, de nem vagyunk házasok.
2013. márc. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

33 évesen találkoztam életem nagy szerelmével. Még nem maradtál le semmiről.

Ráadásul ne bízz abban, hogy ha jön egy következő szerelem biztos, hogy az lesz az igazi. Azt majd az idő fogja eldönteni.

2013. márc. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

23 éves vagyok, 19 évesen ismertem meg életem párját. Tavaly vettünk saját családi házat, nyáron költözünk be.

Jövőre esküvő. :)


Amúgy nem vagy lekésve semmiről, fiatal vagy még, csak most, hogy szakítottál másképp látod a dolgokat. Ha majd elmúlik a fájdalom akkor rájössz, hogy fiatal vagy, előtted az élet.

2013. márc. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

22 éves múltam kb. fél évvel, amikor találkoztam Életem Párjával. Éppen a nyelvvizsgával küzdöttem, hogy megszerezzem a diplomámat. Akkor kb. 1 éve laktam egyedül (nálunk a szülők röpültek ki új kapcsolatokba és én maradtam itthon), de nem én tartottam el magam, mivel nem volt munkám. Tulajdonképpen akkor kezdődött el a konkrét leválás a szüleimről. Akkor kezdett bennem átalakulni a család fogalma. Akkor kezdtem felnőni.


24N

2013. márc. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

22 evesen ne panikolj ezen.

Tudom, hogy konnyu mondani.

Nekem majdnem 21 eves koromban lett vege egy tobb eves parkapcsolatomnak, ra fel evre elkezdtem panikolni... Randiztam, miegymas, mind szarul sult el, teljes ketsegbeeses. Aztan az X-edik randi utan rajttem, hogy en jol erzem magam a boromben egyelore pasi nelkul is, fiatal vagyok stb...

Elkezdtem bulizni, ott pasikkal csak szorakozni(marmint minden hatso szandek nelkul bulizni, tancolni, es nem azt lebegteteve magam elott, hogy milyen lenne vele egy komoly kapcsolat)

2 het mulva a jelenlegi parommal tancoltam igy, o megcsokolt, nalam teljes panik.. Menekultem... Eltelt meg ket het es akkor megint vicces szituaciok kozepette osszekeveredtunk ugyanott. De nagyon rossz passzban voltam, de az egyetem golyabalt, hiaba nem a sajatunk nem akartam kihagyni. Akkor o hallgatott eg, bar kiderult, hogy annyira reszeg volt, hogy a felere emlekszik amit akkor mondtam, de csak nezett es nezett. Visszakisert a koliba, kiderult, hogy egy folyoson vagyuNk. Utana napokig csak dumaltunk, immar nappali fenynel, en emg mindig nem akartam, de 5 nappal kesobb "meggyozott"

4,5 eve tart.

Es 3 eve elunk egyutt mar nema koliban, eskuvot tervezunk a kozeljovoben, es a gyerekerol is szo esik.


Ezt csak azert irtam le,hogy ertsd, altalaban akkor jon az igazi amikor a egkevesbe akarod, amikro mar rakeszulsz az egyedulletre, sot meg is bekelsz vele. Amikor gorcsosen akarod, akkor pont azert nem megy. 22-23 eves ferfiak pedig meg nem tul gyakran a leendo feleseguket, vagy gyerekeik anyjat keresik. Ha rajtad ezt latjak beijednek...


Udv


26/n

2013. márc. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Én is el voltam keseredve 22 évesen. Előtte csak 1-2 hónapos kapcsolataim voltak, semmi komoly, ráadásul se barátaim nem voltak, se ismerőseim, mert halasztottam az egyetemen. Elég magányos voltam. A végére már nagyon bepánikoltam, hogy mi lesz így velem. Ja és volt munkám is, de az olyan munka volt, ahol egyedül voltam, nem volt kivel együtt dolgoznom. Még most is sírva gondolok vissza erre az időszakra, annyira rossz volt. De azóta csodák csodájára minden megváltozott és már nem vagyok egyedül, magam mellett tudhatok egy-két barátot. Hogy igazi barátok e, az majd kiderül. És azóta már rám talált a szerelem is, amit soha az életben nem képzeltem volna, hogy megtörténik.
2013. márc. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!