Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 évesen ti hogy álltatok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen ti hogy álltatok? Megismerkedtél már életed párjával?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék más hol tartott az életében 22 évesen. Lassan kezdek bepánikolni párkapcsolat szempontjából. Az ismerőseimnél azt látom, hogy több éve működő harmonikus kapcsolatban állnak, lassan jön a gyerek stb.

Nos velem nem rég szakítottak, pedig komolyra terveztem. Most ott vagyok ahol a part szakad.


Szerintetek is olyan tragikus a helyzetem, mint én látom, vagy nem vagyok még elkésve?


2013. márc. 16. 23:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én áprilisban leszek 22, 4 éve van párom. De! Van több barátnőm, akik 24-25 évesek és nincs senkijük de még róluk sem gondolom úgy, hogy el lennének késve. Nem tragikus a helyzeted, akármikor találkozhatsz életed párjával.
2013. márc. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
22 leszek. Lassan 4 eve elunk egyutt a parommal. Jovore tervezzuk a babat. 14 eves korom ota varom, hogy anya lehessek, ugyhogy nekem mar nagyon megerett ez az egesz. De ez szubjektiv. Eskuvonk nem lesz. Viszont ismerek olyan 36 eves not, akinek se kutyaja, se macskaja, csak a karrierje van. Na o joggal panikol...
2013. márc. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
21évesek voltunk a párommal amikor összegabalyodtunk 2hét múlva(!!!! ) együtt éltünk, 24 évesek voltunk amikor megszületett a gyerekünk...most lesz a 11.évfordulónk,de ugyanúgy imádjuk egymást ...:))
2013. márc. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy ennyien válaszoltatok, kicsit megnyugodott a lelkem... :)
2013. márc. 17. 19:01
 25/25 anonim ***** válasza:
23 Vagyok. 22 évesen is egyetemen tanultam, jelenleg is. Én inkább a jövőm alapozásával szenvedek, mint a párkereséssel, tehát még nem volt semmi. De amilyenek a mai "nők" nem is bánom.
2013. márc. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!