Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek a következő időszakban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Távkapcsolatban élek és a barátom államvizsgára készül. Már 3* próbálta meg, de eddig még nem sikerült, itt az alkalom és nagyon szeretném, hogy sikerüljön neki. Ő is nagyon szeretné, így minden feltételt biztosítok neki, hogy a lehető legkönnyebben menjen a felkészülés. Arra kért, hogy a következő másfél hónapban csak 1 napot legyünk együtt..Persze belementem, de a szívem szakad meg, mert nekem már 1 hét után is borzasztóan hiányzik. Telefonon beszélünk minden nap félórát. Mit tehetnék még, hogy jobb legyen neki és ne éreztessem azt, hogy nekem nagyon kell Ő? Hogyan vészeljük túl ezt az időszakot?


2013. márc. 17. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Légy kedves, megértő, vidáman szólj hozzá és bátorítsd. Mesélj kellemes dolgokról, a veled töltött beszélgetés legyen egy kis kikapcsolódás a tanulás mellett...Nagyon mást nem tehetsz. És értsd meg. Én is parázok az államvizsga miatt és félek hogy rámegy a kapcsolatunkra hogy alig fogunk találkozni a barátommal, de én a fent leírtaknak örülnék és remélném hogy átvészeljük.
2013. márc. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sok sikert! :)
2013. márc. 17. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!