Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt 1 rossz kapcsolatom1éve....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt 1 rossz kapcsolatom1éve. Most nem tudok kapcsolatot kialakítani. Tetszik 1 pasi de mikor megcsókol elundorodok tőle még ha jól csókol is. Szexre vágyom de undorodok a fiúktól is és a lányoktól is. Miért van ez és mi a megoldás szerintetek? (L23)

Figyelt kérdés

#szex #frigidség #rossz kapcsolat #Aszexuális? #Senkihez sem vonzódás?
2013. márc. 24. 14:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem alapból rengeteg ellenérzésem van pszichológusokkal szemben, DE két olyan ismerősöm is van, akit pszichológus rántott ki hasonló sz*rból, mint amiben te vagy most. Úgyhogy szerintem egy próbát megér, kell keresni egy megfelelő egyedet, veszíteni nem veszíthetsz vele.


Viszont mindenképpen érdemes lenne ezzel valamit kezdeni és ha nem is oldja fel esetleg önmagában a pszichológus minden problémádat, ha nincs is receptje, de ha csak annyit tesz, hogy valamiféle rendszeres és irányított formában feldolgozzátok a múltadat, már az hatalmas lépés előre.


Én főleg attól féltelek, hogy ilyen háttérrel megint ilyen férfiakat vonzanál be. Sajnos ismerek ilyen példát és nagyon nem örömteli dolgok ezek :-/ Az lenne a lényeg, hogy elkerüld az ismétlődő ciklusokban vergődést és ezeket a mostani védekező mechanizmusaidat kicsit feloldjad.


Sok sikert! :-)

2013. máj. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!