Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóljak neki, hogy hagyja ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóljak neki, hogy hagyja ezt abba?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, hogy mit csináljak!

Egy férfi visszautasított, mert nem akarja megcsalni a feleségét, oké, tiszta sor, elkönyveltem magamban, hogy ő erősebb mint én és még idejében megálljt tudott parancsolni magának. Megpróbálnám magamban is lezárni, de ő nem hagyja.

Azt csinálja, hogy ha összetalálkozunk, akkor nagy bociszemekkel néz rám, szomorúan és bánatos arckifejezéssel, vagy ha beszélnünk kell valamiért, akkor próbál kedveskedni és közben irtóra zavarba jön. De ha csak messzebbről lát meg az utcán, akkor megáll és pár másodpercig néz rám, majd utána lemondóan folytatja az útját. Ez engem minden egyes alkalommal felkavar, már az is jobb lenne, ha elmenne mellettem úgy, mintha ott sem lennék, mert nagyon fáj látnom a reakcióját. Lenne értelme szólnom neki, hogy ez nekem így nagyon nem jó?


2013. márc. 28. 13:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ha higgadtan végiggondolom, akkor talán igazad van, de nagyon nehéz higgadtnak lenni :(
2013. márc. 28. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!