Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tetszik egy fiúban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tetszik egy fiúban a lányoknak?

Figyelt kérdés

Külső-belső tulajdonság egyaránt, mert igazából fogalmam sincs, miért nincs nekem senkim, vannak rossz tulajdonságaim, de kinek nincsenek?

Teljesen más típus vagyok, mint az átlag, bár különleges képességem nem igazán van.



2013. márc. 28. 21:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Én nem akarok ilyen lenni, tényleg. :) Sokak szerint, nincs ilyen (idézem) 'görög isten'. Nem is értem, miért mondják ezt... De mindegy, remélem, a gimiben lesz ilyen/hasonló. :)

2013. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Tanúsíthatom 5-ös,gimiben vannak ilyenek,például én is:D (barna haj,kék szem,izom stb.)

Mondjuk viszont kíváncsi lennék,hogy TE mit tudsz nyújtani cserébe..

17/F

2013. márc. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Külső: Ezt nem lehet leírni mivel én a fiúknál elsőnek az arcukat nézem meg ,nálam az arc a legfontosabb utána a testalkat!

Belső: Legyen laza, vicces, megbírjon akkor is nevettetni amikor pocsékul vagyok, ne legyen nyuszi álljon ki magáért, hűséges legyen :D

És még sorolhatnám de ha ezek a tulajdonságok meg vannak benned akkor esélyed van a legtöbb lánynál!:)(szerintem)

16L

2013. márc. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Dalmuschkaaa válasza:
A külső számít számomra a legkevésbe, de azért legyen ápolt. Ezen kívül, pedig legyen humor érzéke, kedves, lehessen hozzá bújni, amikor arra van szükségem, legyen oda figyelő, ne kapjon féltékenységi rohamokat amikor a fiú barátaimmal vagyok (nekem azért a barátaim 90%a fiú), eltudjon úgy fogadni ahogy vagyok, akkor is szeressen amikor nem vagyok a legjobb formámban, tudja, hogy mikor vagyok boldogtalan, és olyankor legalább próbáljon meg felvidítani, ne legyen tuskó, és fogadjon el az összes hülyeségemmel együtt.
2013. ápr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Miért tizenéves csajok irkálnak?xd

Ált.sulis meg gimis csajok még azt se tudja tobbsége mi az élet.

A kérdés egyszeru:1.legyen páwa,

2.izomagyu vadállat

3.pénzes

2013. dec. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 ReniVagyok:3 válasza:

Szia!

Nekem a legfontosabb, hogy ápolt legyen, és hogy tudjon helyesen írni ( ne úgy pl: Szija, hejes, létszi....)

Szeretem a nyitott fiúkat. Megbízhatóság is fontos. Bármikor lehessen vele beszéni nyiltan, és megértő legyen. Ne sajnáltassa folyamatosan magát. Lehet féltékeny is, de ne túlzottan. Magasság, pénz nálam nem számít :). Legyen vicces, de ha kell komoly. Nem muszáj jó tanulónak lennie. Ne legyen flegma, hisztis, és önző. Udvarias, de azért ne csókolja meg a kezemet. Ne legyen túl vékony, és ne legyen nagyon dagadt se :) Nem kell sportosnak lennie.

Nálam nem izgat annyira a helyesség és a kockahas. De azért ne legyen bányarém ( még nem találkoztam egyel sem életemben :) )

2015. ápr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Hello!

Kicsit későn vagyok, de az én ideálom, külsőleg a szőkésbarna haj, barna szem, a fogai ápoltak legyenek, a füle se legyen koszos (ez sztem nyilvánvaló) legyen kicsit sportos és magasabb nálam. Én szeretem ha egy fiú idősebb nálam. Belsőleg meg igazából az amit eddig is sokan elmondtak, köztük 8-as, mert én ugyanazt mondanám mint ő

2023. szept. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!